Strážek otočil zápas, je prvním postupujícím

Žďársko – Předposlední kolo IV. třídy – skupiny B rozhodlo o prvním postupujícím do III. třídy. Strážek díky skvělé druhé půli otočil zápas s oslabeným Jívovím B a mohl začít slavit celkové prvenství.

2.6.2015

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

Ve skupině A se o všem podstatném teprve rozhodne. Prvnímu Bohdalci udržel vedení v soutěži Follprecht, který nasázel ve Velké Losenici čtyři branky.

SKUPINA A

BOHDALOV B – VÍR B 4:2

Góly: Vytlačil 2, P. Neuman, Řepa – V. Skoumal, Vladislav Oliva. Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Bohdalov B: Lisner – Novák, Pejchal, J. Neuman, Křesťan – Dědič (60. Švoma), Rosecký (8. Šustr), Řepa (64. Pokorný), Vytlačil – P. Neuman (75. Prokeš), Fabík (46. Henzl). Vír B: J. Skoumal – Haluška, Čech, Hovorka (46. Vladislav Oliva), Škorpík – Svoboda, V. Skoumal, König, Piskač – Sedler (72. Horák), Vojtěch Oliva.

HERÁLEC B – POHLEDEC B 5:1

Góly: Myška 2, Fiala 2, Pavel Čejka – Žák. Rozhodčí: Hořínek. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Herálec B: M. Chyba – Opluštil, Mrkos, Černý, Urbánek (25. Zástěra) – Holeš (66. Petr Čejka), Pavel Čejka, Myška, M. Dostál – Fiala, B. Dostál. Pohledec B: Zavadil – Skalník, Pustina, Pejchal (29. Švanda), Žák – Pestr, Šaroun, A. Jinek ml., A. Jinek st. – Novotný, Bártek. Střídali: Fejler, Brambora.

BOBROVÁ B – HAMRY B 1:2

Góly: Mühlbacher – Černý, Štěpán. Rozhodčí: Novák. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Bobrová B: M. Smažil – Mühlbacher (80. Šindler), Janda, Trnka (88. Šustáček) – V. Smažil – Melichar, Koutecký, Straka, Roháček (80. Srnský) – Hřebíček (46. Stupka), J. Smažil. Hamry B: Benc – Vrša, Suský, Chlubna, Sláma – Kolarik, Zátopek (60. Poul), Šabart, Černý – Srnský, Štěpán.

POLNIČKA – VLACHOVICE 1:3

Góly: Lojek – Nečas, Hiesböck, Lankaš. Rozhodčí: Hořínek. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Polnička: Klíma – Fila, Zachara, K. Podloucký, M. Podloucký – Lojek, Kohout, Neubauer, Bula (79. Průža) – Jirásek, Víška. Vlachovice: Petr – Šandera, Hamřík, Smejkal, Beneš – Němec (63. Sláma), Lankaš, Gabriel, Kura – Hiesböck, Nečas (74. Matuška).

V. LOSENICE – BOHDALEC 1:4

Góly: Marek – Follprecht 4. Rozhodčí: Šula. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 1:2. V. Losenice: J. Kasal – Augustýn (80. Molík), Mokrý (45. Grodl), P. Neubauer, Fišar – Pospíchal (75. Králíček), R. Kasal, Marek, Neubauer – Štíbal, Kamarád. Bohdalec: R. Skryja (30. V. Jaša) – Ambrož, Kučera, Dostál, Tulis – J. Sklenář, P. Sklenář, Follprecht, L. Jaša – P. Jaša, Franěk.

KŘOVÍ B – V. MEZIŘÍČÍ C 0:8

Góly: Chalupa 2, Nevoral 2, Kuřátko 2, E. Smejkal, L. Smejkal st. Rozhodčí: Rotkovský. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:4. Křoví B: Kašpar – Fronc, J. Datinský, P. Datinský, Nevídal – Pekárek, Mencler, Kalvoda, Křístel – Kvasnica, Matyáš. V. Meziříčí C: Sysel- Novotný (46. Liška), Hlávka, Chalupa, Machát – Nevoral, L. Smejkal, E. Smejkal, Prchal – Šlitr, Kuřátko (69. Večeřa).

STRÁŽEK – JÍVOVÍ B 3:1

Góly: Patloka 2, Svoboda – Šejnoha. Rozhodčí: Šoustar. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Strážek: Fiala – Kupský, Melichar, Muller, S. Lahodný – Chocholáč (46. F. Lahodný), Patloka, Christian, Svoboda (72. Válek) – Hladík, Cimbálník. Jívoví B: T. Dřímal – L. Dřímal, Novotný, Mrázek, Horňák – Vala, Šejnoha, Pohanka, Kubiš – M. Dřímal.

OLŠÍ – O. BÍTÝŠKA B 1:0

Gól: A. Kaminaras. Rozhodčí: König. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Olší: Jaša – T. Dvořák, Horký, F. Kaminaras, A. Kaminaras – J. Kolouch, Kudláček, Holoubek (65. V. Kolouch) Chalupa – Baloun, P. Dvořák. O. Bítýška B: V. Božek- Jelínek, Zeman, Havlík, Dvořák – Žák, Večeřa, N. Božek, P. Habán – L. Habán, Šimek.

TASOV – BORY B 3:2

Góly: O. Pospíšil 3 – Chalupa, Gregar. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 3:2. Tasov: Páral – J. Pospíšil, Kudrna, Krištof, M. Pospíšil – Skryja, O. Pospíšil (71. Švec), Chlubna, Hladík (46. Eliáš) – Vala, Krejčí. Bory B: Jakubec – Kaštan, Milota, Burian, Hlaváč – Krejčí, Psohlavec, Chalupa, Švoma – Gregar, Kříž (52. Zikmund).

BŘEZÍ-BŘEZSKÉ – MĚŘÍN C 5:0

Góly: Gruber 2, Crha, Vala, Sysel. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Březí-Březské: Tunkr (46. Poledna) – Běloch, Šimek, Staněk, Šmarda – Crha, Vala, Habán (40. Jobánek), Dostál – Sysel, Gruber (70. Tvarůžek). Měřín C: Jurek – Půža, Stoklasa, Palík, Michalíček – Tesařík, Smejkal, Krejčí, Simonides – Szabo, Kundela.

Opilá řidička odjela od nehody, poté nadýchala téměř pět promile

Rezerva Žďáru (v oranžovém) jasně zvítězila na hřišti nováčka I. A třídy z  Černíče 3:0.

Derby vyznělo pro Moravec, v závěru rozhodla branka Juračky

Měřín doma zdolal nebezpečná Luka

Vysočina – Třetí kolo východní skupiny I. B třídy určitě potěšilo fanoušky fotbalistů Měřína. Ti doma přivítali z I. A třídy v létě sestoupivší Luka nad Jihlavou, která dokázali zdolat 3:1. Dařilo se také Radešínské Svratce, ta sice v Polné ztratila dvougólový náskok, ale branka Jinka jí přinesla další tři body.