Rezerva Nové Vsi rozstřílela šestý Jabloňov

Žďársko – Vedoucí kvarteto týmů z III. třídy nezaváhalo. V rámci 17. kola se tak v tabulce na čelních pozicích nic nezměnilo. Pohledec se mohl výhrou nad Dolní Rožínkou dotáhnout na čelo, ale už v poločase prohrával o dvě branky a na první rezervu Nové Vsi už ztrácí sedm bodů. Ta společně s Rožnou nasázela svým soupeřům šest gólů.

13.4.2010

Ilustrační foto. Foto: Zdeněk Píša

BOHDALEC – D. HEŘMANICE 4:2

Góly: K. Skoupý, P. Jaša, P. Sklenář, J. Sklenář – O. Šlapal, A. Hnízdil. Rozhodčí: Nebola. ŽK: 1:5. ČK: 0:1, 65. J. Syroví. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Bohdalec: Skryja – Hrbek (44. Kučera), J. Sklenář, Stehlík, Sláma – S. Sklenář (64. Nedoma), P. Sklenář, Jaša, Tulis – Kolář (88. Kamarád), Skoupý. Dolní Heřmanice: Zicha – Fialka, Urbanec, Barták, Sedláček – Minařík, Prudík (45. D. Šlapal), Syroví, O. Šlapal (48. Nováček) – Barták, Hnízdil.

NOVÁ VES B – JABLOŇOV 6:0

Góly: M. Zdražil 2, T. Novotný, P. Nečas, M. Nečas, J. Ondřejka. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Nová Ves B: Fuksa – J. Bureš (46. Juda), Šandera, Zdražil, T. Novotný – O. Bureš, P. Nečas, Nejedlý, R. Novotný – Babjačok (70. M. Nečas), Ondřejka. Jabloňov: Sýkora – Myška, Hugo, Troščák, Doležal – Buršík, L. Smejkal, D. Smejkal, Šlitr – Krejčí (70. Hekrdla), Holík (46. Dvořák).

ROŽNÁ – JÍVOVÍ 6:1

Góly: J. Vyžrálek 3, Krajčo 2, V. Vyžrálek – Tatíček. Rozhodčí: Dostál. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Rožná: Klusák – Novotný, K. Beran, Sádecký, Korbička – Navrátil, V. Vyžrálek (79. V. Beran), Štěrba (71. Hanus), Kunc (56. Hájek) – J. Vyžrálek, Krajčo. Jívoví: Šatner – Tatíček, Zachara, Mach (74. Částek), Císař – Havlík, Pelán, Hluščenko, Šoukal – Horký (46. Tvrdý), Dřímal.

MORAVEC – MĚŘÍN B 0:1

Gól: T. Uchytil. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Moravec: Hanák – Mičánek, Šustáček (60. R. Zikmund), Hladík, F. Černý – Šibor, Uhlíř, F. Kovář (70. Z. Černý), Tulis (75. Kubský) – J. Kovář, Krejčí. Měřín B: Hošek – Necid, Hlaváč, Zdvihal, Poláček – Uchytil, Horák, Pokorný, Pospíchal – Budín, Krčál.

STRÁŽEK - KŘIŽANOV B 0:2

Góly: L. Burian, M. Burian. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Strážek: Strachoň – Pelikán (88. Běloch), Kubský, Christian, Kovář (46. Marek) – M. Svoboda, M. Nidrla, Broža, P. Nidrla – Hanák, Miloš Svoboda. Křižanov B: Bajer – Boček, Uhlíř, Tomšík, Vítek – Němec, Žák (46. Hejtmánek), Šoukal, Láznička – L. Burian (60. M. Burian), Pálka.

ŠTĚPÁNOV B – HAMRY 0:0

Rozhodčí: J. Liška. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Štěpánov B: M. Nepejchal – R. Nečesánek, O. Nečesánek, V. Vávra, T. Broža – L. Macinský, T. Rössler (46. J. Lukášek), J. Vrzal, Kameník – L. Dvořáček, I. Jílek (74. J. Boček). Hamry: M. Gregor – M. Černý, A. Zátopek, J. Zíma, K. Tesař – L. Sabela (74. P. Špinar), M. Petrik, M. Smejkal, P. Vašek – P. Novotný, O. Štěpán.

D. ROŽÍNKA – POHLEDEC 3:1

Góly: D. Bartoněk, L. Andreis, M. Kodras – nehlášeno. Rozhodčí: nehlášeno. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:0. D. Rožínka: Z. Horák – R. Baláš, M. König, Z. Konček, D. Matuška – D. Bartoněk, O. Kopecký, M. Kodras, P. Vondruška (80. M. Fendrich) – J. Bílek, L. Andreis. Pohledec: nehlášeno.

NINA BRABCOVÁ

13.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

Hanáci vyhráli také odvetu v Jihlavě

Vražda mezi cizinci: Došlo k ní na ubytovně v Humpolci

Požár zastavil výrobu v Kronospanu. Firma tvrdí, že šlo o zkrat

Jihlava – Více než deset milionů korun. Taková je bilance sobotního rozsáhlého požáru v jihlavské společnosti Kronospan v ulici Na Hranici v Jihlavě-Bedřichově. Hořela hala, ve které se zpracovávají OSB desky, dokonce musel být vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Oheň proto na několik dní odstavil výrobu ve firmě.

Letní kino v Horáckém muzeu končí, v plánu je kino zimní

Nové Město na Moravě – Animovaný snímek Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa, který mohou diváci zhlédnout ve středu 23. srpna od 20.30 hodin, uzavře letní promítání na dvorku novoměstského Horáckého muzea.

Ve Víru běhají všichni a nebude zde chybět ani Jakub Kohák

Vír – Obec Vír v údolí řeky Svratky se chystá na velkou víkendovou sportovní událost. Počtyřiašedesáté se zde uskuteční Malý svratecký maraton, který vyzve muže a ženy v celkem osmi věkových kategoriích k závodu na 32 kilometrů dlouhé trati.