Rezerva Bystřice jde do trháku

Žďársko – Šlágr 19. kola mezi Bystřicí B a Radešínskou Svratkou, jenž mohl výrazně napovědět o šancích obou mužstev na postup, ovládli domácí 3:0. Překvapení se zrodilo v Borech, odkud si Bobrová veze bod za remízu 3:3.

2.5.2011

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

NOVÁ VES B – UJČOV 5:1

Góly: Ondřejka 2, Tatíček, P. Nečas, Jan Starý – Hoch. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (87. Kaňkovský). Diváci: 120. Poločas: 2:0. Nová Ves B: Babjačok – D. Nejedlý (36. Jan Starý), Tatíček, Puchýř (67. Fuksa), Novotný – V. Bureš, P. Nečas (76. Pohanka), Z. Nejedlý, Jos. Starý – J. Nečas, Ondřejka. Ujčov: Hanák – Jančík, Dvořáček, P. Mitáš, Z. Mitáš – Kaňkovský, Richter, Čuhel, Hoch – P. Mitáš (73. Válka), Zbořil.

V. BÍTEŠ B – NEDVĚDICE 0:3

Góly: Prudký, Havíř. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:3. V. Bíteš B: Hemala – Švanda, Šeba, Suchý, J. Rašovský – Lukášek (67. M. Rašovský), Čech (46. Hřebíček), Jelínek (46. Císař), Kadlec – Plechatý, T. Loup. Nedvědice: Dinga – Burýšek (62. Štarha), Krejčí, Hovorka, Darkwah – Prudký, Pospíšil, Doušek, Havíř – Havlíček, Jirásek (80. Zadražil).

VÍR – SVRATKA 1:1

Góly: Šenkýř – Chládek. Rozhodčí: Strateny. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Vír: Jak. Preisler – Rejda, Řehoř, T. Piskač, Svoboda – Matuška, Škrabal, Šenkýř, Skoumal – Hovorka, L. Piskač (61. Borový). Svratka: Moučka – Fiala, Mládek (60. Myška), Malovič, Suchý (40. Gregor) – Pešek, Vítek, Sádovský, Teplý – Mayer, Boguaj.

RADOSTÍN N. O. – O. BÍTÝŠKA 2:1

Góly: L. Kozel 2 – Vařílek. Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 1:0. Č: 0:1 (78. Hájek). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Radostín n. O.: Jakubec – Berka (46. Kališ), Kovář (65. Láznička), Večeřa, Fabík – J. Kozel, Litochleb (78. Inwald), L. Kozel, Prokop – Jurek, Promberger. O. Bitýška: Hájek – Brichta, Dvořák, Sýkora, Horký – Kališ, Večeřa (53. Navrátil), Zeman, Karmazín – Vařílek, Drápela (78. Božek).

BYSTŘICE B – RAD. SVRATKA 3:0

Góly: Andrejs 2, König. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Bystřice B: Trávníček – Zítka, Svoboda, Hrubeš (75. Horák), Lukš – Špatka, König, Sklenář, Krošlák – Andrejs, Fulneček (65. Buchta). Rad. Svratka: Šebek – Havlíček, Jar. Šoustar, Havránek, Janů – Šoustar, Nejedlý, Pekárek, Novák – Juda (76. Dostál), Dvořák (72. Šacl).

BORY – BOBROVÁ 3:3

Góly: Špaček 2, Karásek – Dvořák, Ptáček 2. Rozhodčí: Drbůšek. ŽK: 2:1. Diváci: 160. Poločas: 2:2. Bory: Pokorný – Netolický (81. Ďásek), Beneš, Zikmund, Hlaváč – Špaček, Todorov, Novotný, Vaculík – Karásek, Vávra (84. Chalupa). Bobrová: M. Smažil – Ambrož, Podborský, Flídr, Hluščenko (79. Straka) – Dvořák, Ptáček, Plhal (60. Zalaba), Šindler – Kratochvíl (46. Smutka), J. Smažil.

ROVEČNÉ – D. ROŽÍNKA 0:0

Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Rovečné: Petr – Bartoň, Navrátil, Palosz (80. Tomášek), Doskočil – Mikulčický, Jančík, Šenkýř, V. Dlouhý (70. M. Dlouhý) – Šoukal, Žíla (46. Večeřa). D. Rožínka: Horák – Baláž, König, Pelán, M. Bílek – Bartoněk, Kopecký, Kodras, Vondruška – J. Bílek (73. Vašíček), Škorpík (38. Buchta, 81. Chovančík).

JAKUB FREIWALD

2.5.2011 VSTUP DO DISKUSE

Lukáš Krpálek ve finále olympijských her v Riu porazil Elmara Gasimova.
9

Stihne Krpálek MS? Spíš ne, mrzí judistu

Vítězné snímky soutěže Letní a barokní Vysočina. Pobočenský rybník - Veronika Pilařová (Letní Vysočina, 2. místo)
7

Fotosoutěž Letní barokní Vysočina má sedm vítězů

Sexuolog Weiss půjde k soudu v říjnu. Hrozí mu trest až šest let vězení

Vysočina – Až šest let vězení hrozí sexuologovi Petru Weissovi z Prahy za to, že loni v září podle policie způsobil na Pelhřimovsku dopravní nehodu, při níž zemřeli dva lidé, a jeden byl vážně zraněn. Dvaašedesátiletý lékař tehdy vyvázl s lehkým zraněním. Policie nakonec dospěla k závěru, že Weiss se před nehodou nevěnoval řízení a jel příliš rychle. Vyšetřování bylo ukončeno a spis už je i s podanou obžalobou u Okresního soudu v Pelhřimově.

V Medlově se už mohou výletníci koupat

Žďársko – Nadšenci pro koupání v přírodních nádržích si už mohou bez obav zaplavat i v rybníku Medlov. Voda tam před dvěma týdny dostala „čtyřku“ – kvůli velkému množství sinic nebyla vhodná ke koupání, i když jeho předchozí striktní zákaz (stupeň 5) už tam hygienici zrušili.

Ze dvora rodinného domu zmizelo jízdní kolo

Radňoves – Policisté z Velkého Meziříčí řeší případ krádeže, ke kterému došlo v úterý 15. srpna v Radňovsi. Dosud neznámému nenechavci se tam v jednom rodinném domě zalíbilo jízdní kolo Kellys červené barvy.