Přebor odstartoval bitvou dvou aspirantů na titul

Žďársko – Okresní přebor zahájil novou sezonu až svým 2. kolem. Famózně do soutěže vstoupila mužstva Borů a Radešínské Svratky, která uštědřila svým soupeřům šestku.

15.8.2011

ilustracni fotografieFoto: DENÍK/Stanislav Dufka

Naopak se nedařilo oběma nováčkům. Počítky doma doplatily na nulovou efektivitu v souboji s Rovečným a Hamry nad Sázavou pak nestačily na velkobítešskou rezervu, které podlehly 1:0.

RADOSTÍN N. O. – BORY 2:6

Góly: Promberger, J. Kozel – Vávra 5, Todorov. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:4. Radostín n. O.: Jakubec (46. Dupal) – Fňukal, Berka, Váša (60. Láznička), Fabík – Prokop (65. Litochleb), J. Kozel, Kovář, L. Kozel – Promberger, Jurek. Bory: Pokorný – Zimkund, Netolický, Chalupa (60. Minařík), Hlaváč, Špaček, Todorov, Novotný (83. Vidlák), Vaculík, Švoma, Vávra.

NOVÁ VES B – SVRATKA 2:1

Góly: T. Pohanka, Jůda – Mládek. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (89. Martin Sádovský). Diváci: 80. Poločas: 2:0. Nová Ves B: Fuksa – Bureš, T. Pohanka (57. P. Nečas), Zdražil, Šandera – Nejedlý, J. Nečas, Starý, Ondřejka – V. Pohanka (76. Klement), Jůda (90. Babjačok). Svratka: Moučka (30. Dospěl) – Malovič, Pavliš, Mládek, Voldán, Martin Sádovský, Vítek (41. Mayer), Fiala, Ptáček, Boguay, Cyrmon (81. Bidmon).

UJČOV – NEDVĚDICE 3:1

Góly: nehlášeno – Havíř. Rozhodčí: Vévoda. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Ujčov: nehlášeno. Nedvědice: Dudák – Krejčí, Vojta, Řehůřek, Darkwah – Richter (46. A. Štarha), Havíř, Mareš (80. Čermák) – Jaroš, M. Štarha (46. Šikula)

V. BÍTEŠ B – HAMRY 1:0

Gól: Tomáš Loup. Rozhodčí: Myška. ŽK: Diváci: 50. Poločas: 0:0. V. Bíteš: Šula – O. Švanda, J. Rašovský, Suchý, P. Loup – Horký (75. M. Rašovský), Láznička, Jelínek (70. M. Švanda), Lukášek – Čech, Rozum (46. Tomáš Loup). Hamry: Pěnkava – Černý, Suský, Sláma, Sabel, Smejkal (46. P. Havlík), Vašek, Novotný, Štěpán, Houba, D. Havlík.

POČÍTKY – ROVEČNÉ 0:1

Gól: Večeřa. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Počítky: Čobej – Straka (82. Kocián), Šustr, Vambera, Kuba – Sláma (82. Zástěra), Sojma, Filippi, Buchta (67. Kment) – Romančák, Halamka. Rovečné: Petr – Štarha, Šenkýř, Bartoň, Slavíček, Jančík, Mikulčík (81. Klimeš), Doskočil, Žíla (72. Bílek), Bednář (90. Břemek), Večeřa.

RAD. SVRATKA – D. ROŽÍNKA 6:1

Góly: Kříž 3, Plhal 2, Šacl – R. Horák. Rozhodčí: Rotkovský. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 4:1. Rad. Svratka: Šebek – Hudeček, Šoustar, Šacl, J. Janů , Kachlík, Pekárek (74. M. Janů), Skryja, Havránek, Plhal (60. Strachoň), P. Kříž (88. T. Kříž). Dolní Rožínka: Z. Horák – Baláž, König, Vařejka, M. Bílek, Vondruška, R. Horák, Pelán (56. Konček), Kodraz, Chovančík, Koukal (73. P. Bílek).

O. BÍTÝŠKA – BOBROVÁ 1:2

Góly: J. Večeřa – Zalaba, Dvořák. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. O. Bítýška: Hájek – Brychta, Dvořák, Zeman, Sýkora (67. Malý) – P. Večeřa, Vařílek (81. Machát), Navrátil, Karmazín – Drápela (60. J. Večeřa), Musil. Bobrová: Smažil – Smutka, Ambrož (73. Trnka), Podborský, Zalaba, Hluščenko, Dvořák, Ptáček, Hrbek, Roháček (69. Kratochvíl), Srnský (46. Dočekal).