Dále se daří hráčům Pohledce, o své výhře 4:2 v Březí rozhodli třemi brankami už v první půli. Poprvé v sezoně naopak nebodovalo béčko Měřína, které prohrálo v Rožné 2:5. Překvapivě se příliš nevede Věchnovu, o víkendu přenechal všechny body béčku Hamrů.

III. TŘÍDA

ROŽNÁ – MĚŘÍN B 5:2
Góly: 6., 29., 33. a 90. Vyžrálek, 88. Pokorný – 13. Vlach, 20. Vokoun. Rozhodčí: Liška. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 3:2. Rožná: J. Beran – Kunc, K. Beran (75. Pokorný), Korbička, Sýkora – M. Navrátil, Kroupa, Beno, P. Navrátil – Humpolík, Vyžrálek. Měřín B: Kučera – P. Král, Š. Král, Bačák, Procházka, Zelinka (71. Pospíchal) – Sýkora, Pololáník, Kolouch, Vlach (49. Hrad) – Vokoun.

V. LOSENICE – STRÁŽEK 4:2
Góly: 4. a 90. Kamarád, 33. Kasal, 73. Neubauer – 38. Jaroš, 40. Christian. Rozhodčí: Pospíchal. ŽK: 0:0. Poločas: 2:2. V. Losenice: J. Kasal – Augustin, P. Neubauer, Mokrý, Mach – R. Kasal, T. Neubauer (68. Rosický), Grodl – Baránek, P. Kamarád, Pátek (63. Fišar). Strážek: Vala – Šmerda, S. Lahodný, Šikula, Valík – Christian, Miroslav Svoboda, Polák, Jaroš – Miloš Svoboda, Cimbálník.

HAMRY B – VĚCHNOV 5:2
Góly: 4. a 51. Zábranský, 54. a 83. M. Smejkal, 58. Černý – 32. Ostrýž, 59. Martinek. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 2:0. ČK: 0:1 (18. Starý). Diváci: 50. Poločas: 1:1. Hamry B: Martaus – Petrík, Novotný, Zátopek (85. Hron), Černý – Srnský (55. Dvořák), Smejkal, Zábranský, Vašek – Sýs (65. Houba), Gregar (87. Poul). Věchnov: Starý – F. Uhlíř, D. Uhlíř, Jedlička, Pečinka – Smolík, Kroupa, Martinek, Bukáček (72. Smolík) – Soudek, Ostrýž.

POLNIČKA – UJČOV 2:4
Góly: 67. Kohout, 86. Průža – 45. Dvořáček, 56. Němec, 77. Habán, 90. Zich. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:0. Diváci: 122. Poločas: 0:1. Polnička: Chyba – Víška, Moravec, Štíbal, Litochleb – Jirásek (82. Synek), Neubauer (69. Ondráček), M. Podloucký (46. K. Podloucký), Kohout – Průža, Lojek. Ujčov: Bureš – Štourač, V. Mitáš, Nedoma (46. Petr Mitáš) – Němec, Pavel Mitáš, Ryba (46. Večeřa), Sedler, Dvořáček – Zich, Hanák (79. P. Mareš).

BOHDALEC – JIMRAMOV 2:2
Góly: 16. Sklenář, 89. Morkus – 3. Nykodym, 22. Pavel Sedlák. Rozhodčí: König. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Bohdalec: Skryja – Jiří Dostál, Kučera, Morkus, Hřebíček – Ambrož, Černý, L. Jaša, Jaroslav Dostál – P. Jaša, Sklenář. Jimramov: Hlaváč – Zavadil, J. Sedlák, Dvořák, Borovský – Štěrba, Bednář, Dostál, Nykodym – Pavel Sedlák, Zobač (83. J. Prüger st.).

BŘEZÍ-BŘ. – POHLEDEC 1:4
Góly: 54. Tvarůžek – 22. Martaus, 28. a 58. Follprecht, 42. Bártek. Rozhodčí: Šula. ŽK: 1:1. Diváci: 35. Poločas: 0:3. Březí-Březské: Urbánek – Šmarda, Šimek, Vala, Hála – Crha (79. Lysoněk), Tvarůžek, Habán, Sysel – Dostál, Jakeš. Pohledec: Hájek – Žák, Pustina, Jambor, Šaroun – Puchýř (88. Pejchal), Skalník (68. V. Hubáček), Martaus (83. J. Hubáček), Bártek – Fajmon, Follprecht (82. Švanda).

BOHDALOV B – VÍR 2:1
Góly: 57. a 61. Henzl – 24. Kulpa. Rozhodčí: Kocour. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Bohdalov B: Velín – Novák, Lán, Křesťan, Skála – Řepa (46. Pokorný), Hanych, Neuman, Rosecký (59. Novotný) – Šimek (46. Boháček), Henzl (63. Fabík). Vír: Preisler – Piskač, Havel (56. Hovorka), Viktorin, Matuška – Smolík (81. Krejčí), Vojtěch Oliva, Šenkýř, Rychlý – Kulpa, Piskač (70. Vladislav Oliva).

 1. Ujčov⋌ 4 4 0 0 18:4  12
 2. Pohledec⋌ 4 3 1 0 11:6  10
 3. Měřín B⋌ 4 3 0 1 16:7   9
 4. Hamry B⋌ 4 3 0 1  8:11  9
 5. Rožná⋌ 4 2 1 1 16:12  7
 6. Bohdalov B⋌ 4 2 1 1  7:10  7
 7. Vír⋌ 4 2 0 2 16:9   6
 8. Jimramov⋌ 4 1 2 1 10:10  5