BOHDALOV – STAŘEČ 2:2
Vstup do utkání se Bohdalovu vydařil, jenže Koukal, Henzl a Jaroš ve svých šancích selhali. Trest přišel ve 14. minutě, po efektní patičce Zejdy šla Stařeč do vedení. Po faulu na Koukala vyrovnal z pokutového kopu ve 20. minutě Doležal, o šest minut později však vrátil hostům vedení Linhart. Ve druhé půli byla místo fotbalu k vidění spíše nakopávaná. Pět minut před koncem musel předčasně pod sprchy hostující gólman Obůrka, který zahrál rukou mimo pokutové území. V nastaveném čase pak napřáhl Neuman a dalekonosnou střelou zařídil nerozhodný výsledek.

Góly: 20. Doležal (PK), 90. A. Neuman – 14. Zejda, 26. Linhart. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (85. Obůrka). Diváci: 95. Poločas: 1:2. Bohdalov: Mundok – Pokorný, Lán (73. Chalupa), Novotný, Hanych – A. Neuman, Doležal, Petr Jaroš, Šimek – Henzl (46. Boháček), Koukal (74. Řepa).

NEDVĚDICE – HARTVÍKOVICE 4:1
V herně vyrovnaném utkání měli gólové šance především domácí, kteří ale dlouho dopláceli na svoji střeleckou nemohoucnost. Udeřilo až v poslední minutě první půle, Havlíček poslal do úniku Prudkého, který překonal Kazatele.

Tři minuty po změně stran vedla Nedvědice už o dva góly, centr Šikuly šikovně tečoval na přední tyčí agilní Prudký – 2:0. V 66. minutě se Prudký proměnil v nahrávače a Škutchan bez problémů uklidil míč do sítě. Osm minut před koncem vysunul hostující Záviška Vlka, ten obstřelil Tužinského a snížil na rozdíl dvou branek. Poslední slovo měl však hrdina zápasu Prudký, který tři minuty před závěrečným hvizdem gólem na 4:1 dokonal svůj hattrick.

Góly: 45., 48. a 87. Prudký, 66. Škutchan – 82. Vlk. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Nedvědice: Tužinský – Burýšek, Štefka, Krejčí (69. Kroupa), Mareš – Škutchan, Havlíček, Veselský (50. Bracek), Vašíček (46. Doušek) – Prudký, R. Šikula.

Diváci si na Vratislavově náměstí užívali atraktivní podívanou.
Hasiči vyprošťovali zraněné z havarovaných aut

LUKA N. J. – R. SVRATKA 2:0
Už v 3. minutě nacentroval Flesar před branku, kde Toman z malého vápna nedal Chrástovi šanci. Ve zbytku zápasu byla Radešínská Svratka lepší, jenže na vyrovnání to nestačilo, protože pohrdla i penaltou, kterou chytil Kanswohl. Vzápětí byl vyloučený hostující Jinek, a domácí pak dokázali přesilovku využít v úplném závěru. Toman se trefil z přímého kopu.

Góly: 3. a 89. Toman. Rozhodčí: Maar. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (66. Jinek). Diváci: 100. Poločas 0:0. Rad. Svratka: P. Chrást – Drdla, Smejkal, Janů, Starý – Mužátko, Šacl, Pekárek, Jinek – J. Chrást, Plhal (81. Hudeček).

RAPOTICE – MĚŘÍN 3:2
Domácí začali dobře a brzy se ujali vedení Sobotkou. Dál se hrálo na polovině hostí a střelec úvodní branky zvýšil. Rapotice pak polevily, a tak z dorážky po standardní situaci snížil Beran. Rapotice ale opět zabraly a gólem do šatny jim vrátil dvoubrankové vedení Sobotka. Krátce po změně stran snížil z trestného kopu Polák a drama bylo na světě. Měřín však na vyrovnání nedosáhl.

Góly: 2., 22. a 42. M. Sobotka – 26. Beran, 51. Polák. Rozhodčí: Terber. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (88. M. Hladík). Diváci: 50. Poločas: 3:1. Měřín: J. Hladík – Kožený (75. M. Hladík), Procházka, Beran, M. Matoušek, Šoukal (77. Kuřátko), Kolda, Souček, Polák (90. Doležal), Láznička, Bublán.

Areál zemědělské školy obsadilo domácí zvířectvo.
Areál zemědělské školy obsadilo domácí zvířectvo

ŠTĚPÁNOV – V. BÍTEŠ B 2:2
Ve velice svižném tempu se odehrál první poločas souboje dvou celků ze Žďárska. Hrálo se nahoru dolů, šance se střídaly na obou stranách, ale góly začaly padat až po změně stran.
Štěpánov šel do vedení krátce po hodině hry, po rychle rozehrané standardní situaci Richter vrátil míč na malé vápno a Hrubeš do prázdné branky otevřel skóre. Hosté však dokázali rychle odpovědět. Hned po rozehrávce se po odraženém balonu z vápna prosadil Klusák. Za dalších osm minut domácí zbytečně faulovali ve velkém vápně a z pokutového kopu otočil skóre ve prospěch Velké Bíteše znovu Klusák. V 79. minutě byl však po druhé žluté kartě vyloučen Bítešský Martin Švanda a o tři minuty později Veselský z pravé strany vyrovnal. Štěpánov dál pokračoval v tlaku, který však přerušila červená karta pro střelce prvního gólu Hrubeše. Na nerozhodném výsledku se tak už v závěru nic nezměnilo.

Góly: 62. Hrubeš, 83. Veselský – 63. a 71. Klusák (druhý z PK). Rozhodčí: Hořínek. ŽK: 4:2. ČK: 1:1 (88. Hrubeš – 79. M. Švanda). Diváci: 80. Poločas: 0:0. Štěpánov: Dinga – Kovalchuk, Fiala, D. Kintr, Šikula, O. Hrubeš, Richter, Fiala, Nečesánek, Novák, Veselský, R. Hrubeš. V. Bíteš B: Janoušek – Paprskář, Suchý, O. Švanda, Kudýn – Říha (77. Koláček), Bartošek, Klusák, M. Švanda, Loup (73. Pelikán) – Dobeš.