Z osmi zápasů se jen ve dvou případech radovala domácí mužstva, půltucet utkání naopak ovládly hostující celky.
Ve skupině A navázal na úvodní výhru nováček z Rudolce, který na půdě béčka Herálce zvítězil přesvědčivě 4:1. Podobným způsobem si poradilo i béčko Rozsoch se Sněžným.

Ve skupině B mají plný bodový zisk béčko Radostína, o víkendu vyhrálo v Borech tenisovým výsledkem 6:2, a Tasov, který přivezl tři body z Olší.

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

VLACHOVICE – R. SVRATKA B 1:2
Góly: 54. Lukeš – 37. Novotný, 48. Dostál. Rozhodčí: Nebola. ŽK: 2:0. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Vlachovice: Chalupa – Doležal (46. Růžička), Hamřík, Beneš, Hlaváč – Němec, Petr, Hiesböck, Lukeš – Svoboda, Tatíček. Rad. Svratka B: Plhal – Jozífek, Gabriel, Jandourek, Sáblík – Kachlík, Dostál, Novotný (77. V. Skryja), Veselý (34. T. Kříž) – M. Skryja, P. Kříž (58. Dvořák).

ROZSOCHY B – SNĚŽNÉ 4:0
Góly: 17. a 63. P. Kučera, 54. J. Štěpánek (PK), 84. Prosecký. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 4:4. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Rozsochy B: Kaňka – Zavadil, Šajner, Gál (10. Střešňák), L. Kučera – J. Kučera, Prosecký, J. Štěpánek, P. Štěpánek – Kováč (70. Skula), P. Kučera. Sněžné: Halva – Střešňák, Hejtmánek (68. Odehnal), Škapa, Tlustoš – Pondělíček, Štegner, Beneš, Tauber – Dufek(46. Šimon), Dvořák (76. Kučera).

HERÁLEC B – RUDOLEC 1:4
Góly: 73. Holeš – 10. a 75. Hořínek, 34. a 84. V. Musil. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:3. Diváci: 90. Poločas: 0:2. Herálec B: D. Říčan – Nedvěd, Pálka, Mrkvička, Holeš – Klement, Škorpík, Šusták, Kučera – Opluštil, Myška. Rudolec: Pospíchal – V. Musil, Zmeškal, Pejchal, Vomela – Klimeš, Ptáček (46. J. Matějíček), M. Matějíček (84. L. Šerejch), Hořínek (86. Vítek) – Boháček (82. Bernard), V. Musil(88. J. Šerejch).

ROVEČNÉ – BOBROVÁ B 2:3
Góly: 54. Petr Žíla, Řihák – 27. Koutecký, 30. Mahel, 81. Janda. Rozhodčí: Polách. Diváci: 30. Poločas: 0:2. Rovečné: Petr – Doskočil, Šenkýř, Bartoň (46. Svoboda), Mrázek – Jančík (72. Mikulčický), Dlouhý, Řihák, Petr Žíla – Danzinger, Pavel Žíla. Bobrová B: Hamřík – J. Smažil, Smutka, Trnka, V. Smažil – Koutecký, Hlushchenko, Dočekal, Straka (71. Kratochvíl) – Srnský (63. Červinka), Mahel (60. Janda).

BORY B – RADOSTÍN B 2:6
Góly: 32. Viliš, 81. V. Gregar – 8. R. Večeřa, 37., 53. a 84. Císař, 64. D. Večeřa, 86. Láznička. Rozhodčí: Liška. ŽK: 0:0. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Bory B: Jakubec – Kaštan, Milota, Zikmund, Hlaváč – Psohlavec, Dvořák, Gregar, Chalupa – Viliš, Zástěra (53. Starý). Radostín B: Homola – Šimek, P. Večeřa (60. T. Láznička), R. Večeřa, Kadlec – D. Večeřa (81. M. Láznička), Dvořák, M. Gregar (76. Koudela), Váša – Císař, Kozel (6. Staněk).

O. BÍTÝŠKA B – KŘIŽANOV B 1:2
Góly: 46. J. Malý – 60. Vítek, 70. Částek. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:0. Diváci: 20. Poločas: 0:0. O. Bítýška B: Božek – Šoustar, Havlík, P. Malý – Večeřa, J. Malý (62. Hanzelka), Karásek, Barbořík, Karmasin – Havlín (77. Dvořáček), Dupal (46. Kulík). Křižanov B: Homola – Mužátko, M. Burian, Horníček, Král (57. Procházka) – Anděl, Uhlíř, A. Burian, Fendrych – Částek, Vítek (62. Láznička).

KŘOVÍ B – MĚŘÍN C 3:2
Góly: 20. Pavel Liška, 37. Navrátil, 80. Koudelka – 12. Štreit, 52. Necid. Rozhodčí: Mencler (z lidu). ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Křoví B: Kadaňka – Fila, Petr Liška (45. Domes), Pekárek, Maloň – Plechatý, Chlup (55. Nečas), Ráboň (45. Knotek), Pavel Liška – Koudelka, Navrátil. Měřín C: Kučera – Hlávka, Krejčí (55. Brabec), Stejskal, Krčál (45. Bílek) – Štreit, Necid, Zdvihal, Coufal – Robotka, Hošek (75. Klimeš).

OLŠÍ – TASOV 1:2
Góly: 78. A. Kaminaras – 1. Vala, 58. J. Pospíšil. Rozhodčí: Chalupa (z lidu). ŽK: 0:0. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Olší: Jaša – Dvořák, Kolouch, Šašek, Jůda – A. Kaminaras, Bíbr, Holoubek, Dvořák – F. Kaminaras, Jelínek. Tasov: Páral – M. Pospíšil, Říha, Procházka, J. Pospíšil – Vala, O. Pospíšil, Eliáš, Pavlíček – Sláma, Dočkal.

JÍVOVÍ B – V. MEZIŘÍČÍ C 3:3
Poločas: 0:2. Další podrobnosti z utkání nehlášeny.

 1. Radostín B⋌ 2 2 0 0 15:4  6
 2. Tasov⋌ 2 2 0 0  5:1  6
 3. V. Meziříčí C⋌ 2 1 1 0 13:5  4
 4. O. Bítýška B⋌ 2 1 0 1  5:4  3
 5. Křižanov B⋌ 2 1 0 1  2:4  3
 6. Křoví B⋌ 2 1 0 1  5:11 3