Jarní neporazitelnost stále drží Křižanov. Svěřenci trenéra Jana Fňukala remizovali na hřišti Budišova.

NOVÁ VES – BOHDALOV 2:1

Domácím se tentokrát povedl vstup do utkání. Do vedení je poslal Radek Novotný, který svůj trestný kop zatočil krásně k tyči. Hned po pěti minutách navíc faulovali hostující zadáci ve vápně rychlíka Bureše a Lukáš Čech nařízenou penaltu proměnil. Ve druhém dějství to byl Bohdalov, který hrál s větrem v zádech a měl i šance.

Po hodině hry dokonce Doležal využil zaváhání obránců a těsně před Novotným poslal míč do sítě. Hosté poté nepříjemně tlačili, ale vyloženou šanci si po závarech v pokutovém území nevytvořili.

Góly: 7. R. Novotný, 12. L. Čech (PK) – 60. Doležal. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Nová Ves: P. Novotný – Kubík, Pohanka, P. Starý, Krejčí – T. Novotný, R. Novotný, Petr Bureš, J. Šandera – L. Čech (89. Fuksa), Nečas (72. P. Šandera). Bohdalov: Bílek – Petr Jaroš, P. Neuman, Novotný, A. Neuman - Musil, Pavel Jaroš (76. Kántor), Doležal, Zvolánek - Křesťan, Romančák.

BUDIŠOV – KŘIŽANOV 1:1

Domácí měli po celou dobu více ze hry a i množství šancí. Nejlepším hráčem na hřišti byl bezesporu hostující brankář Homola, kterému jeho spoluhráči mohou děkovat za bod. Strážce křižanovské svatyně v prvním poločase čaroval hned několikrát, díky němu skončilo úvodní dějství bez branek.

Ovšem i Homola na vše nestačil, když jej v 56. minutě střelou z dvaceti metrů překonal Večeřa – 1:0. Křižanov odpověděl v době, kdy už to vypadalo, že domácí zvítězí. V 90. minutě po rohovém kopu nejvýše vyskočil Střecha a hlavou zařídil svým barvám bod.

Góly: 56. Večeřa – 90. Střecha. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 1:2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Křižanov: Homola – Střecha, Novotný, Burian, Studený – P. Hladík, L. Hladík, Petr (51. Šoukal), Kubiš – Nobicht, Veselý (77. Král).

ŠTOKY – V. MEZIŘÍČÍ B 0:1

První poločas patřil jasně domácím, kteří si počínali velmi aktivně, ale své šance neproměnili. První gól vstřelili hosté v 36. minutě, kdy tečovaná střela Kafky skončila ve štocké bráně. Před přestávkou byl sice vyloučen hostující Souček, avšak Štočtí nedokázali přesilovku využít alespoň k vyrovnání a žádnou větší příležitost si ve druhé půli nevypracovali.

Gól: 36. Kafka. Rozhodčí: Výborný. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (42. Souček). Diváci: 80. Poločas: 0:1. V. Meziříčí B: R. Invald – Halámek, Kružík, Smejkal (63. Trnka), Souček – Pól (85. O. Mucha), Ďurica, Jedlička, Kafka – Němec, Beran (90. Jaša).