Šlágr kola se odehrál v Nedvědici, kam zavítaly Hamry nad Sázavou. Souboj druhého s třetím skončil jednoznačným vítězstvím domácích 4:1. „Výsledek však zcela neodpovídá průběhu hry. Hamry hrály v první půli výborně a nás podržel gólman Dudák, který chytil snad čtyři tutovky," vysvětluje trenér Nedvědice Pavel Vejrosta. Před pauzou tak jeho svěřenci dvakrát udeřili, navíc hosté hráli od 60. minuty v deseti. „Sice rychle snížili, ale dalšími dvěma brankami jsme rozhodli," dodal nedvědický lodivod.

Po pěti kolech je tak Nedvědice na čele tabulky. V sobotu ovšem zajíždí na půdu druhé Svratky, která v neděli poprvé klopýtla v Rozsochách. „Na to, že hrajeme od začátku sezony ve dvanácti lidech, se nám nadmíru daří, mančaft se stmelil. Výsledky Svratky vzbuzují respekt, přesto tam jedeme bodovat," konstatuje Pavel Vejrosta.

O. BÍTÝŠKA – BOBROVÁ 4:2
Góly: P. Večeřa 3, J. Večeřa – J. Smažil 2. Rozhodčí: Bula. ŽK: 0:3. Diváci: 40. Poločas: 2:2. O. Bítýška: Hájek – Trojan, Dvořák, Zeman, Kališ – J. Večeřa (80. Šimek), P. Večeřa, Navrátil (88. Habán), Antoš – Machát, Malý (70. Havlík). Bobrová: Zalaba – Dobrovský, Hluschenko, Dvořák, Straka – D. Roháček, P. Roháček, Srnský (90. Milošek), Svoboda – Kratochvíl (62. Smutka), J. Smažil.

NEDVĚDICE – HAMRY 4:1
Góly: Šikula 2, Štarha, Havlíček – Houba. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 1:2. Diváci: 170. Poločas: 2:0. Nedvědice: Dudák – Štarha, Hájek, Životský, Krejčí – Pacek, Doušek (80. Večeřa), Řehůřek, Šikula (70. Darkwah) – Kapoun, Havlíček. Hamry: Pinkava – Černý, Suský, Tesař (25. Kučera), Zátopek – Štěpán, Smejkal (67. P. Havlík), Vašek (Lohnický), Novotný – Houba, D. Havlík.

ROVEČNÉ – ROŽNÁ 0:6
Góly: M. Navrátil 3, Štěrba, Vyžrálek, Pátek. Rozhodčí: Liška. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:4. Rovečné: Martin Petr – Bartoň, Šenkýř, Prudký, P. Doskočil – R. Doskočil, Šoukal (65. Tomášek), Večeřa, Dlouhý – Žíla (46. Svoboda), Palosz (46. Miloš Petr). Rožná: J. Beran – Pátek, Kunc, Korbička, Humpolík (80. K. Beran) – Navrátil, J. Štěrba (70. Kučera), Hanus, Vyžrálek – Chocholáč, Novotný.

RADOSTÍN – RAD. SVRATKA 5:0
Góly: Promberger 2, J. Kozel, Fňukal, Večeřa. Rozhodčí: Budín. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (70. Fňukal). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Radostín n. O.: Dupal – Fňukal, Kohout, Berka, Litochleb – Fabík, Kovář (70. Hrbek), Vokoun (68. Večeřa), L. Kozel – J. Kozel, Promberger (60. Oulehla). Rad. Svratka: Petr – Havlíček, Hudeček (75. M. Skryja), Havránek, Janů (80. Kříž) – Šoustar, Pekárek, M. Šacl, Martinec – Plhal, L. Skryja (78. V. Šacl).

NOVÁ VES B – UJČOV 5:2
Góly: J. Starý 2, L. Juda 2, T. Pohanka – P. Ryba, P. Mitáš. Rozhodčí: Porubka. ŽK: 0:0. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Nová Ves B: Čížek – T. Pohanka, Šandera (75. Šimek), Zdražil, Nejedlý (55. Němec) – Bureš, P. Starý, J, Starý, Juda – V. Pohanka (80. Babjačok), Ondřejka. Ujčov: Bureš – Z. Mitáš, Brázda, Kankovský, Štourač (46. P. Mareš) – Petr Mitáš, Pavel Mitáš, Hájek, R. Mareš – Ryba, Hanák (30. Nedoma).

MORAVEC – BORY 3:1
Góly: J. Hladík, Kovář, Juračka – Karásek. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:1. Diváci: 180. Poločas: 2:0. Moravec: Lisý – F. Kudiovský, T. Hladík, F. Černý, Juračka – Z. Černý (80. Tulis), Broža (77. Kupský), J. Hladík, Kovář (85. Pokorný) – M. Černý, Slavíček. Bory: Pokorný – Dvořák, Pól (77. Beneš), Brodský, Hlaváč – Špaček, Dostál, Novotný, Švoma – Karásek, Chalupa (87. Netolický).

ROZSOCHY – SVRATKA 1:0
Gól: Gál. Rozhodčí: Vévoda. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Rozsochy: Juračka – Groulík, Šibor, J. Zítka, Klimeš – Gál, Šťastný (70. Smolka), Kalvoda (73. Vrtěna), Štěpánek (61. T. Zítka) – Bureš, Kučera. Svratka: Moučka – Malovič, Voldán, Mládek, Suchý – Sádovský, Vítek (81. M. Moučka), Gregor (65. Mayer), Boguaj (43. Makovský) – Pech, Fiala.

 1. Nedvědice      5 5 0 0 14:5  15
 2. Svratka⋌       5 4 0 1 15:2  12
 3. Moravec⋌      5 3 1 1 14:7  10
 4. Hamry⋌         5 3 1 1 14:8  10
 5. Nová Ves B⋌  5 3 0 2 16:14  9
 6. Rozsochy       5 2 2 1  8:7   8
 7. Radostín n. O. 5 2 1 2 14:11  7
 8. O. Bítýška       5 2 1 2 10:14  7