Meziříčský mladší dorost sestřelil Humpolec

Vysočina – Jarní boje ve fotbalových dorosteneckých soutěžích jsou v plném proudu, takže o víkendu nebyla nouze o zajímavé mače a derby.

13.4.2017

Přestřelka. Fotbaloví mladší dorostenci FC Vysočina (ve žlutém) na svém hřišti slavili tři body. Pod výhrou 5:2 se podepsal hlavně Šrámek, který se trefil čtyřikrát! Foto: Foto: Jan Černo

LIGA DOR. U17 – SK. TOP

JIHLAVA – VÍTKOVICE 1:0

Gól: 24. Vraspír. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (56. Malysz). Diváci: 50. Poločas 1:0. Jihlava: Lancman – Procházka, Vraspír, Svoboda Tomáš, Čapek – Vošmera, Pavlas, Svoboda Adam, Lát (41. Havel) – Lokvenc, Crha (70. Mlejnek).

JIHLAVA – OLOMOUC 0:4

Góly: 13. a 28. Aujenský, 40. Langer, 54. Cikryt. Rozhodčí: Novák. ŽK: 0:3. Diváci: 20. Poločas 0:2. Jihlava: Jágrik – Čapek (41. Lát), Pavlas, Šmíd, T. Svoboda – A. Svoboda, Crha, Vošmera, Samek – Zrůst (41. Mlejnek), Lokvenc (57. Vácha).

Ostatní výsledky – 5. kolo: Opava – Karviná 2:2, Frýdek – Olomouc 0:2, Slovácko – Ostrava 0:3.
15. kolo: Slovácko – Brno 3:3, Opava – Vítkovice 0:2.

JIHLAVA – VÍTKOVICE 5:2

Góly: 3. Havlín, 45., 48., 54. a 70. Šrámek – 55. Leixner, 57. Šindle. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 1:2. Diváci: 43. Jihlava: Wendl – Marek Malata (68. Novák), Trinh, Nováček, Vácha (48. Růžička) – Samek (72. Časta) – Havlín (62. M. Trnka), L. Trnka (56. Havel), Šrámek (78. Geist), Pojezný – Mirek Malata
Góly: 1. a 16. Fencl, 8. Malacka, 36. Řezník. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas 0:4. Jihlava: Doležal – Vraspír (67. Nováček), Havel (20. Růžička), Novák (41. Vácha), Marek Malata – L. Trnka (70. Geist), Havlín (48. M. Trnka), Šrámek, Pojezný – Mirek Malata, Trinh.

Ostatní výsledky – 5. kolo: Opava – Karviná 1:1, Frýdek – Olomouc 1:1, Slovácko – Ostrava 0:2. 15. kolo: Slovácko – Brno 1:6, opava – Vítkovice 3:0.

DIVIZE ST. DOROSTU

TŘEBÍČ – SVRATKA BRNO 2:1

Góly: 15. a 67. Maleta – 74. Zavřel. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1:4. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Třebíč: Procházka – Macek (73. V. Bence), Muzikář, O. Uličný, Maleta (87. Hrobař), Trnka (80. Benáček), Novák, Suchna, R. Bence, J. Uličný, Renát.

KOHOUTOVICE– H. BROD 4:0

Góly: 32. a 83. Krejčí, 53. Pavliš, 88. Widder. Rozhodčí: Galář. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 1:0. H. Brod: Zelenka – Žáček, Paušíma, Hloušek, Kučírek (54. Karlík) – L. Peřina, Pabousek (87. Nápravník), Vídenský, D. Henek (66. Křivohlavý), J. Peřina – Polcar.

V. MEZIŘÍČÍ– HUMPOLEC 3:1

Góly: 45. vlastní Prchal, 76. P. Svoboda, 80. Zedník – 34. Benáček. Rozhodčí: Niederle. Bez ŽK. ČK: 1:0 (54. Vlk). Diváci: 40. Poločas: 1:1. V. Meziříčí: Dubec – Vávra (81. Čermák), Jůda (90. Bibr), Houdek, Minařík, Sysel, P. Svoboda, Trnka (68. Zedník), Partl, Chalupa (61. Benda), Vlk. Humpolec: Podoba – Maršík, Benáček, Prchal (87. Doležal), Wasserbauer (83. Jiřík), Vacata (73. Kameš), Mikeš (84. Homola), Vočadlo, Svoboda, Kejval, Zástěra.
BLANSKO – ŽĎÁR 2:1

Góly: 56. a 70. Prudil – 87. Henzl. Rozhodčí: Hudec. ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (70. L. Sláma). Diváci: 40. Poločas: 0:0. Žďár n. S.: Šenkýř – B. Sláma, Henzl, Lukáš, Vokoun, Rys, Janů, L. Sláma, Landsman, Růžička, Peňáz.

PELHŘIMOV– VRCHOVINA 1:2

Góly: 30. Štyx – 37. Gloziga, 77. Žák. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (82. Štyx). Diváci: 43. Poločas 1:1. Pelhřimov: Sochor – Štyx, Špaček, Kot, Kotrč (26. Heřmánek) – Florian, Novák, Vlk, Šimák – Fikar, Mareš. Vrchovina: Batelka – Horálek, Smolík, Liška, Boušek – Dacer (46. Veselý), Chytrý, Dobrovolný (71. Žák), Ondra (91. Hudec) – Gloziga, Duba.

Ostatní výsledky 18. kola: Otrokovice – Břeclav 5:0, Boskovice – Sparta Brno 2:2.

BLANSKO – ŽĎÁR 5:0
Góly: 2. a 25. Štěpánek, 9. Tenora, 37. a 78. Dinga. Rozhodčí: Ježek. ŽK: 0:2. Diváci: 30. Poločas: 4:0. Žďár: Šenkýř – Blažíček, Morkus, Kocour (41. Zažímal), Poul, Klouda, Pelikán, Šorm, Titauer (52. Rys), Fousek, Švoma.

TŘEBÍČ – SVR. BRNO 6:4

Góly: 23. a 64. V. Bence, 27. Dušovský, 35. Macek, 47. Maleta, 50. Hrobař – 13. a 59. Štrobl, 57. Sklenář, 70. Endl. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:1. Diváci: 27. Poločas: 3:2. Třebíč: Šplíchal – Maleta, Vala, Dušovský, Hrobař, Macek, Kouřil, Muzikář, V. Bence, Průša, Meczl (78. Mitáš).

KOHOUTOVICE– H. BROD 2:1

Góly: 39. a 46. Smékal – 79. Forman. Rozhodčí: Peringer. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. H. Brod: Březina – Jiránek (50. Forman), Karlík, Cakl, Gruber (12. Nápravník) – Voborník, Jirák, Peca (80. Morávek), Chalupa, Ranecký (57. Pabousek) – Chlád (77. Král).

V. MEZIŘÍČÍ– HUMPOLEC 8:0

Góly: 16., 57., 66. a 74. Čermák, 23. Sysel (PK), 46. Doležal, 49. Bačák, 57. Bajer. Rozhodčí: Invald. ŽK: 2:2. Diváci: 37. Poločas: 2:0. V. Meziříčí: Dubec – Š. Sysel (41. Mička), Bibr, Pavelec, Partl (41. Bajer), Chalupa, Doležal, Benda, Čermák, Vokurka (41. Zedník), Bačák. Humpolec: Jiřík – Kohout (34. Homola), Vočadlo (53. Melmuka), Doležal, Koten, Jaroš, Žáček, Kameš, Horák, Zítko, Rázek.

PELHŘIMOV– VRCHOVINA 0:2

Góly: 13. Boušek, 41. Hudec. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 0:2. Diváci: 22. Poločas 0:1. Pelhřimov: Károlyi – Podlena, Blokeš, Sajner, Škoda – Fikar (75. Kotrč), Býlý (61. Florian), Heřmánek, Rásocha – Gutev, Kořínek (41. Adam). Vrchovina: Vopršal – Liška (48. Chytrý), Žák, Hudec, Boušek (59. Macciolli) – Veselý, Gloziga, Hudák, Švanda (53. Dobrovolný) – Pazourek, Požár.

Nového ředitele chtějí mít vybraného v květnu

Žďár nad Sázavou – V polovině května chce vedení žďárské radnice znát jméno nového ředitele žďárské polikliniky, výběrové řízení je prodlouženo do konce dubna.

Bazén otevřou lidem až odpoledne

Žďár nad Sázavou – Lidé, již jsou zvyklí zahájit svůj den cvičením, třeba plaváním v bazénu Relaxačního centra ve Žďáře nad Sázavou, najdou v pondělí dveře areálu zavřené.

Obyvatelé Žďáru a jeho okolí opět vyrazí na kole do práce

Žďár nad Sázavou – Již podruhé „řekl" Žďár nad Sázavou ano projektu s názvem Do práce na kole. „Do této akce je letos přihlášeno kolem padesáti osob," poznamenala Radka Remarová, komunitní koordinátorka žďárské radnice. Soutěžním měsícem je květen.

Třetí start, třetí porážka. Pulkrábek prohrál na škrcení

Varšava – Hnal se za vyrovnáním, co mu síly stačily. Jenže žďárský judista David Pulkrábek v duelu s Turkem Kabou na výhru nedosáhl. Pětatřicítka světového žebříčku nasadila českému reprezentantovi krátce před koncem škrcení a deset sekund před koncem na ipon vyhrála.