Kladiváře nasměroval k postupu Novotný. Bobrová smetla Nedvědici

Žďársko - Ostře sledovaný duel 20. kola okresního přeboru vyhrály domácí Hamry nad Sázavou. Bitva prvního s druhým nabídla gólovou první půli, ve které rozhodl o navýšení náskoku na čtyři body Pavel Novotný. Radostín nad Oslavou po porážce předstihl na druhém místě Moravec, jenž vybral Ujčov.

6.5.2013

Ilustrační fotoFoto: archiv/Deník

Bobrová šestkou rázně odmítla boj o sestup. Nedvědici zfoukla čtyřmi góly ve druhé půli. První jarní zaváhání si na domácí zápas schovalo Rovečné.

ROŽNÁ O. BÍTÝŠKA 1:2

Góly: J. Štěrba M. Navrátil, Kulík. Rozhodčí: Kabát. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Rožná: J. Beran Pátek, Korbička, M. Navrátil, J. Štěrba Hanus (54. Sýkora), J. Vyžrálek, Humpolík (80. Novotný), Chocholáč V. Vyžrálek (57. Kunc), V. Štěrba. O. Bítýška: Hájek Bednář, Dvořák (78. Kulík), Jelínek, Zeman Pelán, P. Večeřa (68. J. Večeřa), A. Navrátil, Machát Havlík, M. Navrátil.

HAMRY RADOSTÍN N. O. 2:1

Góly: Novotný 2 Fabík. Rozhodčí: Trávníček. ŽK: 1:2. Diváci: 140. Poločas: 2:1. Hamry: Pinkava Černý, Suský, Sláma, Tesař Sýs (61. Zeman), Navrátil (80. Sláma), Štěpán (86. Gregar), Vašek Novotný, Kučera. Radostín n O.: Dupal Fňukal, Kohout, Berka, Večeřa (69. Litochleb) Fabík (76. Dvořák), Kovář, Vokoun, L. Kozel (85. Oulehla) J. Kozel, Promberger.

SVRATKA NOVÁ VES B 0:0

Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Svratka: Moučka Malovič, Štěpánek, Mládek, Vítek Martin Sádovský, Makovský, Voldán, Fiala Mayer, Pech. Nová Ves B: Čížek Pohanka, Krejčí, J. Bureš, Klement V. Bureš, Šimek, Starý, Juda Miluška, Novotný.

ROVEČNÉ ROZSOCHY 1:2

Góly: Žíla Kalvoda (PK), Šťastný. Rozhodčí: Bula. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Rovečné: Petr R. Doskočil, Šenkýř, A. Doskočil, Bartoň Žíla (75. Bílek), Kozáček, Šoukal, Forman Buček, Palosz (57. Večeřa). Rozsochy: Juračka J. Zítka, Šafránek (86. M. Stehlík), Šibor, Gál R. Stehlík (67. Nebola), M. Bureš, Kalvoda, Šťastný P. Bureš (43. P. Zítka), Vališ.

BOBROVÁ NEDVĚDICE 6:1

Góly: I. Roháček 2, Svoboda 2, Ambrož, Dvořák (PK) Havlíček (PK). Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Bobrová: Smažil Srnský, Kratochvíl, Podborský, Flídr Trnka (65. Hluschenko), Dvořák, Ambrož, Janda (85. D. Roháček) Svoboda, I. Roháček (82. Smutka). Nedvědice: Dynga Hájek (55. Brecek), Krejčí, Řehůřek, Pacek Darkwah, Havlíček, Doušek, Richter Prudký, Šikula.

UJČOV MORAVEC 1:2

Góly: Ryba Kovář, J. Hladík. Rozhodčí: Nepraš. ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Ujčov: Bureš Z. Mitáš, Štourač, Kankovský, Mareš (90. Dvořáček) Brázda, Pavel Mitáš, Hájek, Trtílek Petr Mitáš, Ryba. Moravec: Pokorný Kudiovský, T. Hladík, Rudlovský, Juračka Červinka, J. Hladík, Kovář, Černý Mičánek (89. Kupský), Slavíček (80. Tulis).

RAD. SVRATKA BORY 3:3

Góly: Plhal, Hudeček, Skryja Vaculík 3. Rozhodčí: Soukup. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Rad. Svratka: Šebek Havlíček, Hudeček, V. Šacl, Janů Havránek, Kachlík (57. M. Šacl), Pekárek, Skryja (90. Kříž) Plhal, Dvořák (70. Dostál). Bory: Pokorný Netolický, Psohlavec, Brodský, Hlaváč Špaček, Dvořák, Novotný, Vaculík Karásek, Chalupa (87. Beneš). (hur)

6.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

Soud. Ilustrační foto.

Dvojice cizinců dostala tresty za zahradničení v kravíně

Slavkovičtí odhalí pamětní desku slavnému rodákovi, malíři Blažíčkov

Slavkovice – Sto třicáté výročí narození malíře Oldřicha Blažíčka si připomenou ve Slavkovicích, místní části Nového Města na Moravě. Právě ve Slavkovicích se významný český krajinář narodil a od soboty 19. srpna tam bude jeho osobnost připomínat pamětní deska.

Na dálnici D1 zemřel po nehodě další řidič

Vysočina – K další tragické dopravní nehodě vyjížděli ve středu krátce před půl pátou odpoledne policisté i zdravotníci na dálnici D1 na Vysočině.

Muž v opilosti slovně napadal svoji známou

Nové Město na Moravě – Za nadávky si vysloužil pobyt v protialkoholní záchytné stanici čtyřiapadesátiletý muž v Novém Městě na Moravě.

Majitel hledal Kukiho u Vyskytné. Zatím ho nenašel

Vysočina – Klokan Kuki, který už možná několik týdnů běhá po lesích Jihlavska, byl naposledy spatřen v zatáčkách mezi Vyskytnou nad Jihlavou a místní částí Jiřín. V noci z úterý na středy ho tam byl dokonce hledat i majitel Radek Helekal. Bohužel bez úspěchu.