Vyrovnanému čelu III. třídy vévodí Hamry, jen o skóre druhé přezimují Počítky. Rozhodl o tom jejich vzájemný souboj, z něhož před 250 diváky vyšli lépe domácí Kladiváři. V dohledu je také Moravec s Pohledcem.

Na opačném pólu tabulky se nachází Jabloňov, jemuž ale konec sezony vyšel, a tak ztrácí na Dolní Heřmanice už jen bod.

13. KOLO

MĚŘÍN B – BOHDALEC 0:0

Rozhodčí: O. Dvořák. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Měřín B: Pavlík – Horák, Necid, Servít, Coufal – Hrad (75. Z. Zdvihal), V. Zdvihal, Vostál (68. Krčál), Letmajer – Vokoun, Pospíchal (86. V. Pavlík). Skryja – Stehlík, Tulis, Hrbek, Sláma – S. Sklenář, P. Sklenář, P. Jaša, Bukáček (56. Kamarád) – Nedoma (74. Ambrož), Kučera.

ROŽNÁ – ŠTĚPÁNOV B 2:2

Góly: Hanus, V. Vyžrálek – Prudký, Nečesánek. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Rožná: J. Beran – Pátek, K. Beran, Korbička, M. Navrátil – P. Navrátil (62. Hájek), Hanus, V. Vyžrálek, J. Vyžrálek (85. Pokorný) – Krajčo (70. Kunc), Sádecký. Štěpánov B: Nepejchal – Nečesánek, Jirčík, Fiala, Hrubeš – Štarha, Macinský, Loukota (60. Štoudek), Hlaváček (55. Kolář) – Prudký, Lukášek.

JABLOŇOV – KŘIŽANOV B 3:2

Góly: D. Smejkal 2, Dočkal – L. Burian 2. Rozhodčí: Drbůšek. ŽK: nehlášeno. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Jabloňov: Hrazdíra – Krejčí, Dočkal, Veleba, Musil (46. Buršík) – Z. Smejkal, Voda, D. Smejkal, Dobrovolný – Šlitr (46. Doležal), Fišer. Křižanov B: Procházka – Boček, Šoukal, Mužátko, Pálka – Macinský, M. Burian, P. Vítek, Pavlík – L. Burian, M. Vítek.

HAMRY – POČÍTKY 3:2

Góly: Štěpán, Kučera, Houba – Vambera, Hájek. Rozhodčí: J. Soukup. ŽK: 4:1. ČK: 1:0, (68. Sláma). Diváci: 250. Poločas: 2:2. Hamry nad Sázavou: Pinkava – Černý, Sláma, Tesař, D. Havlík – P. Havlík (74. Gregar), Vašek, Novotný, Kučera – Houba, O. Štěpán (68. Smejkal). Počítky: Šobej – P. Hájek, Lancman, Kuba, Halamka – Buchta (62. Svoboda), Beneš (80. Zástěra), Šustr, Sláma – Kocián, Vambera.

MORAVEC – JIMRAMOV 5:0

Góly: J. Hájek 2, M. Černý 2, vlastní. Rozhodčí: J. Vévoda. ŽK: 2:3. Diváci: 110. Poločas: 4:0. Moravec: Lisý – T. Hladík, F. Kudiovský (70. Z. Černý), Šibor (56. Kubský), Uhlíř – P. Kudiovský (62. Kovář), Červinka, J. Hladík, M. Černý – Mičánek, Slavíček. Jimramov: Hlaváč – Basovník, Dostál, Prüger, Dvořák – Šibor, Šenkýř, Chrást, Buchta – Novotný, Borovský.

STRÁŽEK – RADOSTÍN B 3:1

Góly: Kryštof, M. Svoboda, Cimbálník – V. Gregar. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (90. Večeřa) Diváci: 50. Poločas: 2:0. Strážek: M. Strachoň – T. Strachoň, Kubský, Hanák, F. Lahodný (80. Nidrla) – Kryštof (46. Kovář), Mir. Svoboda, Broža, S. Lahodný (50. Uchytil) – Cimbálník, Mil. Svoboda. Radostín B: Minster – Vlášek, Večeřa, Dvořák, Chytal – P. Gregar, Z. Gregar, Kosmák, Michal – Adenský, V. Gregar.

D. HEŘMANICE – POHLEDEC 0:3

Góly: A. Jinek, Fajmon, Z. Pestr. Rozhodčí: F. Porubka. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (90. Z. Šlapal). Diváci: 80. Poločas: 0:0. D. Heřmanice: Zicha – V. Barták, Z. Šlapal, Sedláček, Prokeš – D. Šlapal (76. P. Dočkal), J. Dočkal, Nováček (46. Zezula), O. Šlapal – S. Barták, Fialka. Pohledec: Sláma – Jinek, Pejchal, Juračka, Fajmon (82. Jambor) – Iv. Hudák, Lukeš, J. Míča, D. Hudec – Ig. Hudák (46. M. Míča), Pestr.

DOHRÁVKY

BOHDALEC – ROŽNÁ 1:1

Góly: P. Sklenář – Krajčo. Rozhodčí Beneš. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 1:0.

MĚŘÍN B – JABLOŇOV 4:2

Góly: Panáček 2, Pospíchal, Budín – Šlitr, D. Smejkal. Rozhodčí: J. Rosický. ŽK: 0:3. Diváci: 20. Poločas: 2:2.