TŘEBÍČ B – TELČ 4:1
Domácí nasměroval k vítězství hned zkraje utkání vedoucí brankou Staněk. Po více jak dvaceti minutách hry zvýšil Kostelecký. O deset minut později sice zaznamenal kontaktní gól hostí Jančo, ale Třebíčským ještě do přestávky vrátil dvoubrankové vedení podruhé skórující Kostelecký.

Mladíci Horáckého klubu měli více ze hry i po změně stran, ale už skórovali pouze jednou. V 82. minutě upravil na konečných 4:1 Kovář. „Zápas jsme měli pod kontrolou. Nás pozvedl nás brzký gól, po celou dobu jsme byli silní na míči a soupeř se do šancí prakticky nedostával. V prvním poločase jsme ještě neproměnili pokutový kop. Vítězství je zasloužené,“ hodnotí trenér HFK Třebíč Pavel Němec mladší.

Góly: 2. Staněk, 23. a 42. Kostelecký, 82. Kovář – 33. Jančo. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Třebíč B: Hagara – Valíček, Mašek, Oberreiter (73. Hronek), Ježek (57. Bence) – Šmíd, Peručica (63. Renát) – Kostelecký, Lorenc, Kovář – Staněk.

HROTOVICE – RANTÍŘOV 4:1
Domácí udeřili hned z první útočné akce, kterou zakončil volejem z první Marek Holoubek. Hosté srovnali po standardní situaci Kubíkem. Hrotovice však byly fotbalovější a vedení si vzaly zpět ještě do přestávky. Hostitelé měli více ze hry i po změně stran a převahu korunovaly dalšími dvěma góly. Za zmínku stojí výstavní volej z velkého vápna Luboše Škody, kterým trefil šibenici.

„Dobrý výkon a dali jsme čtyři nádherné góly. Rantířov k nám přijel asi neprohrát a nebo prohrát co nejmenším rozdílem. Nám se herně vcelku dařilo a jsme za to i za výsledek rádi,“ shrnul hrotovický trenér Jan Dobrovolný.

Góly: 2. M. Holoubek, 35. T. Holoubek, 70. Blatný, 78. L. Škoda – 10. Kubík. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 1:1. Diváci: 61. Poločas: 2:1. Hrotovice: Slatinský – Z. Holoubek, Pekárek, Blatný, Furiš, Pokorný, T. Holoubek, M. Holoubek (46. Fiala), L. Škoda (80. Fukal), Hadraba, Hrůza (75. V. Škoda).

VLADISLAV – KOUTY 0:1
Domácí nastoupili s nucenými změnami v sestavě, ale přesto začali proti lídrovi aktivně. Hosté se zpočátku do výraznějších šancí nedostávali. „Byli jsme si vědomi síly Koutů v útočné fázi. Soupeř hrozil z nebezpečných dlouhých nákopů na rychlé útočníky,“ komentuje vladislavský trenér Jiří Texl. Jeho svěřenci se snažili obranu hostí překonat kombinačně, ale scházela jim přesnost, které bylo k vidění spoustu. „Utkání také ovlivnil nepřesnými verdikty rozhodčí,“ poznamenal domácí kouč. Vedoucímu týmu v tabulce vyšel před poločasem útok, po kterém byl faulován v pokutovém území hostující hráč a nařízenou penaltu proměnil Havelka.

Vladislavští měli po změně stran optickou převahu. „Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním výsledek otočit. Měli jsme převahu, ale naší nepřesností jsme se o lepší zakončení připravovali sami,“ posteskl si Texl.

Domácí měli šance až v závěru, ale bez gólového efektu. „Nastřelili jsme břevno nebo nás vychytal hostující brankář. V nastavení jsme kopali přímý kop i roh, ze kterého jsme opět trefili jen břevno a hlavičku po dorážce vytěsnil gólman mimo tři tyče. Utkání by slušela remíza, ve druhé půli jsme soupeře do vážnější situace nepustili,“ uzavřel hodnocení kormidelník Vladislavi.

Gól: 44. Havelka (PK). Rozhodčí: Novotný. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Vladislav: Otruba – Krátký, Petz, Prokop, D. Ciprys – Chalupa – P. Ciprys, L. Venhoda, Hrůza, Vyletěl – Svoboda. Kouty: Stýblo – Nestrojil, Hrůza, Růžička, Havelka (85. Navrkal) – Cejpek, Parma, Roušar, Semrád – Neumann, Tenkl (70. Coufal).

HERÁLEC – ŠEBKOVICE 1:3
Na silně podmáčeném hřišti fotbalisté Herálce nenavázali na předchozí úspěšné výsledky a Šebkovicím doma podlehli. Hra se domácím od úvodu příliš nedařila, bylo v ní spoustu nepřesností i při zakončení. To Šebkovice byly mnohem produktivnější, když v první půli využily dva rychlé brejky. Nejprve se ve 28. minutě prosadil Hobza, za deset minut zvýšil Říha. Po změně stran chtěl domácí tým s nepříznivým stavem něco udělat, jenže v 67. minutě Herálec potřetí potrestal Chytra a bylo prakticky po zápase. Dvanáct minut před koncem se z trestného kopu krásně prosadil Boháč, ale víc už domácí nestihli.

Góly: 78. Boháč – 28. Hobza, 38. Říha, 67. Chytra. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Šebkovice: Klubal – Busta (59. Durda, 90. Přibyl), Říha, Chytra, Večeřa (79. T. Kotačka), Štveráček, Roupec, Rygl, P. Kotačka, Dvořák, Hobza.