MĚŘÍN – MOHELNO 3:1

Domácí byli od začátku lepším týmem. Do vedení je po rohu poslal hlavou Smolík. Jenomže hned na začátku druhého poločasu se potvrdilo nedáš – dostaneš. Nejprve totiž zazdil tutovku Heřmánek, který trefil Ležáka a vzápětí se na druhé straně ocitl sám před gólmanem Horák a vyrovnal. Měřín ovšem útočit nepřestal. Nejprve trefil břevno Šoukal.

Stejný hráč poté vyslal do šance Heřmánka a ten po hodině hry poslal domácí opět do vedení. Poté trefil břevno Matoušek. Nejhezčí moment přišel devět minut před koncem. Ze třiceti metrů napřáhl Sýkora a jeho křížná střela skončila přesně pod břevnem Ležákovy branky.

Góly: 28. Smolík, 61. Heřmánek, 81. Sýkora – 48. Horák. Rozhodčí: J. Nechvátal. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (73. Körber – 90. Němec). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Měřín: Hošek – Letmajer, Doležal, Smolík, Matoušek – Tvrdík (66. Robotka), Sýkora, Kolda (84. T. Uchytil ml.), Šoukal – Körber, Heřmánek (71. Marek).

LUKA N. J. – ŠTĚPÁNOV 2:1

První dějství začalo hodně opatrně. Toman využil zaváhání stoperů, protáhl se do vápna a přesnou střelou nedal Bednářovi šanci. Štěpánov mohl vzápětí kontrovat, ale přestože byl Žatečka už překonán, míč se nakonec do branky nevešel.

Hostům vyšel vstup do druhého poločasu. Z nevinně vyhlížející se akce skóroval Vrzal, který využil zaváhání jednoho z krajních beků a přehodil bezmocného Žatečku. Od té chvíle bylo více rušno před louckou brankou, ale vyloženou šanci si Štěpánov nevypracoval. To na druhé straně se mohlo měnit skóre po bombě Boháčka, jehož projektil orazítkoval břevno.

Od 78. minuty museli hrát domácí jen v deseti, to totiž neudržel Hlávka nervy na uzdě a za urážky pomezního rozhodčího musel předčasně pod sprchy. Hostům přesilovka ale vůbec nevyšla, a když už to vypadalo, že se body rozdělí, byl v 90. minutě na hranici vápna faulovaný M. Hintnaus a Toman z následného přímáku prostřelil nejistého Bednáře.

Góly: 21. a 90. Toman - 51. Vrzal. Rozhodčí: ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (78. Hlávka). Poločas 1:0. Štěpánov: Bednář – Šikula, Sedláček, Kroupa, Veselský – Hrubeš, M. Vrzal, Kroupa, Buček (90. J. Vrzal) – Haraptso, Kutnyk.

STUDENEC – HERÁLEC ZR 0:3

V prvním poločase měli hosté více ze hry a svoji převahu korunovali už po pěti odehraných minutách. Skóre otevřel Pavel Čejka.

Úvod druhého dějství vyšel lépe Herálci, když ve 48. minutě na rozdíl dvou branek zvýšil Ceral. Pak celek z Třebíčska neproměnil několik vyložených šancí. Studenečtí nedokázali trefit ani odkrytou branku. To hosté potrestali v 64. minutě Okurkou. Tato branka stanovila i konečný výsledek.

Góly: 5. Pavel Čejka, 48. Ceral, 64. Okurka. Rozhodčí: Veselý. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Herálec: Lossgott – M. Ptaszek, Pavliš, Hořínek (67. Opluštil), Havlík, Pavel Čejka (88. Petr Čejka), Okurka, Boguaj (70. Gregor).

VLADISLAV – VRCHOVINA B 1:1

V utkání příliš gólových šancí k vidění nebylo, zejména v prvním poločase. Po změně stran měla Vladislav převahu, ale branku dokázala vstřelit jen jednu. V 54. minutě po akci Krátkého skóroval Hrůza.

Další bankové příležitosti domácích zůstaly nevyužity. To Vrchovinští potrestali v 90. minutě, kdy Poul po rohovém kopu hlavou z rohu malého vápna vyrovnal.

Góly: 54. Hrůza – 90. P. Poul. Rozhodčí: Petr starší. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (20. Mrkos). Diváci: 210. Poločas: 0:0. Vrchovina B: P. Skryja – Mrkos, Laštovička, Daniel, O. Follprecht – P. Šustáček, P. Poul, Kršek, Kolarik - Bukáček, Novák. Střídali: J. Chrást, P. Follprecht, Němec.

ČÁSLAVICE-SÁDEK – KŘOVÍ 3:0

První poločas se nesl ve značné nervozitě na obou stranách, a to jak na hrací ploše, tak i na lavičkách. Křoví s exligovým hráčem Brna Janem Marošim v sestavě bylo v úvodím dějství nepříjemným soupeřem. Domácím se přesto podařilo ve 37. minutě vstřelit branku Petrem Čermákem.

Po změně stran se již více prosazovali Čáslavičtí. Hostitelé využívali toho, že zkušenému, ale věkově staršímu týmu soupeře, rychleji docházely síly. V 65. minutě se podruhé do listiny střelců zapsal Petr Čermák. Pět minut před koncem se na útočný výlet vydal domácí bek Jiří Novák, který tak upravil na konečných 3:0.

Góly: 37. a 65. Petr Čermák, 85. Jiří Novák. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 5:4. Diváci: 5:4. Poločas: 1:0. Křoví: Sára – Jirásek, (80. Knotek), Kalvoda, Maroši, L. Němec (27. Hamřík), Káňa, Šustáček (37. Kvasnica), M. Němec, Roštinský, Bartošek, Tichý.