ŽĎÁR - LÍŠEŇ 1:1

Cesta vzhůru nebude snadná. Žďár ve spodku tabulky ukrajuje manko po remízových bodech. Po včerejším nerozhodném výsledku se v řadách domácí družiny rozhostilo zklamání. Žďár měl spoustu možností strhnout vítězství na svou stranu. Z nevinné situace vyplynul první gól. Ryšánek slabou střelou nachytal Pospíchala.

Domácím zatrnulo těsně před pauzou. Vyloženou tutovku však hosté zazdili. Ve druhém dějství žďárské mužstvo přišpendlilo Líšeň na vlastní polovinu. Vyrovnání zařídil Zedníček, který se prodral do vápna a perfektně předložil míč Karáskovi, který měl snadnou práci. Závěr utkání se nesl v nervózním duchu, o čemž svědčí tři červené karty. Žďár měl obrovskou převahu, využít ji však neuměl.

Góly: 79. Karásek - 10. Ryšánek. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: 3:3. ČK: 73. Zich, 89. Trojanovič - 82. Ryšánek. Diváci: 320. Poločas: 0:1. Žďár: Pospíchal - Zich, Trojanovič, Šindelka, Řeháček - Šimoníček (46. Karásek), Chmelíček, Heide, Vomela - Zedníček, Bojda.

HARTVÍKOVICE – BOSKOVICE 1:4

Domácí nastoupili velmi oslabeni, trenér Salák se musel obejít hned bez šestice hráčů, kteří patří do základní sestavy. Na hřišti to podle toho vypadalo. Hosté si hned v úvodu vytvořili tři vyložené gólové šance, z nichž se jim dvakrát podařilo skórovat. Jiskřičku naděje vykřesal pro Hartvíkovice Jirgl, který po standardní situaci dostal míč od Bernáta a pohotově jej dopravil do boskovické brány.

Vzápětí se ale ze hřiště poroučel za přísnou červenou kartu domácí Vodička. Když hosté udeřili hned po přestávce potřetí, bylo o výsledku utkání defi nitivně rozhodnuto.

Góly: 40. Jirgl – 8. Zoubek, 13. Václavek, 48. Janíček, 73. Pavel. Rozhodčí: Sláma. ŽK: 6:1. ČK: 1:0, 43. Vodička (Hartvíkovice). Diváci: 150. Poločas: 1:2. Hartvíkovice: Chalupa – Kašpar, Vodička, Chládek, Zedníček – Matějek (80. Pruška), Bdžoch, Bernát, Neumann – Vybíral, Jirgl.

VYŠKOV - V. MEZIŘÍČÍ 1:0

Velké Meziříčí znovu ztratilo. Ve Vyškově nebylo horším týmem. Ale ani lepším. Zápas, kterému většinu času vévodily obrany, rozhodl gól do šatny. Po autovém vhazování na půlce hostů následoval faul. Trestný kop se snesl přesně do vápna. Vyškovský Vlček se odpoutal od svých strážců a tvrdou hlavičkou pokropil hosty pořádně studenou sprchou, která jim nezaručovala poklidné posezení v kabině.

Vyrovnaná bitva byla k vidění i po přestávce. V závěru se hrálo stylem nahoru dolů. Obě mužstva si vytvořila slibné příležitosti, skóre se však neměnilo.

Gól: 45. Vlček. Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: 3:4. Diváci: 150. Poločas: 1:0. V. Meziříčí: Padrnos - Krejčí, Václavek, Galia, Netolický (76. J. Němec) - J. Hort, Pokorný, L. Němec, (60. L. Střecha), Pánek - Staněk, Nováček (67. F. Komínek).

MORKOVICE – TŘEBÍČ 2:0

Hosté měli hned v úvodu dvě vyložené šance, ale Koníř ani Durda nemířili přesně, naopak z rychlého brejku se trefi l Žourek. Ve 30. minutě mohla Třebíč srovnat, ale Durda z brankové čáry hlavičkoval pouze do břevna.

esně před přestávkou tak hosté udeřili podruhé, tentokrát Beer nedosáhl na křížnou hlavičku Němce, která směřovala k levé tyči. Ve druhé půli se Morkovice už soustředily pouze na obranu a ani jedno z mužstev si větší příležitost nevytvořilo.

Góly: 13. Žourek, 40. Němec. Rozhodčí: Stloukal. ŽK: 2:3. ČK: 70. Komínek (Třebíč). Diváci: 200. Poločas: 2:0. Třebíč: Beer – Tůma, Vejmelka, Komínek, Anděl – Smažil, Křivánek (59. Svoboda), Kopeček, Pekárek (46. Flekal) – Koníř, Durda (80. Řezáč).