Derby ve Vlachovicích vyhráli domácí

Žďársko - Žádné výrazné překvapení nepřineslo 12. kolo IV. třídy. Ve skupině A favorité nezaváhali. Ve skupině B se hrálo derby: Vlachovice hostily sousední Sněžné. První poločas sice výrazné kanonádě nenasvědčoval, poté se ovšem domácí rozstříleli. Za zmínku stojí výsledek z Borů. Tamní B–tým, kterému patří v tabulce druhé místo, totiž doma jenom remizoval s posledním Strážkem B. Nerozhodný výsledek se zrodil i v Olší.

29.10.2008

Ilustrační foto - fotbalFoto: Rudolf Flégr

SKUPINA A

VĚCHNOV – RADOSTÍN B 4:1

Góly: Koudelka 2, Kaňka 2 – Kovář. Rozhodčí: Skryja. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Věchnov: P. Fryšonc – Bílek, Kobza, Trávníček, Sitař – Z. Fryšonc, Kučera (69. Kašuba), Soudek, Bednář – Koudelka (80. Nebola), Kaňka. Radostín B: Hrbek – Večeřa, L. Dvořák, P. Dvořák, Křehlík – P. Gregar, Z. Gregar, Kovář, Brunst – J. Gregar, Dostál.

HAMRY – HERÁLEC B 4:0

Góly: Smejkal 2, Novotný, Štěpán. Poločas 3:0. Podrobnosti nehlášeny.

POČÍTKY – BOBROVÁ B 4:2

Góly: M. Beneš 2, Halámka, Vambera – M. Šustáček, Sobotka. Rozhodčí: Suchoň. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Počítky: Šobej – Zástěra, Kocián, Prokop, Ptáček – Buchta, Beneš (76. Dvořák), Kunsmüller, Vambera – Lancman (66. Peňáz), Halámka. Bobrová B: Konečný – Urbanec, Hřebíček (46. J. Červinka), Šiljeg, Bílý (68. T. Červinka) – Dočekal, M. Šustáček, J. Šustáček, Sáblík – Sobotka, Roháček.

VLACHOVICE – SNĚŽNÉ 5:1

Góly: Gabriel 2, Janeba, L. Sláma, Smejkal – M. Střešňák. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Vlachovice: J. Petr – Šandera, K. Petr, Smejkal, Z. Sláma – L. Sláma, Ptáček, Hušek, Janeba (66. Janošec) – Gabriel (70. Šustáček), Růžička. Sněžné: Vidergot - M. Střešňák, Hromádko, M. Škapa, Mrkos – Pondělníček (85. Odehnal), Lustig, Starý, Beneš – L. Střešňák, Šimon.

SKUPINA B

TASOV – O. BÍTÝŠKA B 6:1

Góly: nenahlášeno – Šimek. Rozhodčí, ŽK, Diváci: nenahlášeno. Poločas: 3:0. Tasov: nenahlášeno. O. Bítýška B: M. Sobotka – Karmazín, Tyll, Ošmera, A. Svoboda – P. Šimek, Havelka, Sláma, Batelka – J. Šimek, Volf. Tasov: nehlášeno.

BORY B – STRÁŽEK B 1:1

Góly: Slavík – J. Odehnal. Rozhodčí: Liška. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Bory B: Kotačka – Hlaváč, Netolický, Kaštan, Láznička (80. Ochrana) – Slavík, O. Coufal (52. O. Zikmund), Dostál, Man ( 45. Křehlík) – S. Coufal, P. Viliš. Strážek B: Strachoň – Marek, Cimbálník, Broža (46. Dostál), Kupský – Šebek, Jaroš (64. Klíma), Hatlák, Odehnal – Vařejka, Svoboda.

OLŠÍ – KŘOVÍ B 1:1

Góly: Fiala - Koudelka. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Olší: Kučera – Pospíšil, Holoubek (29. Urban), Novotný, Sýkora (70. Kunčara) – Fiala, Brabec, Kudláček, David – Chalupa, Nedoma. Křoví B: Karmazín – P. Běhal, L. Běhal, Bartošek, Veleba (82. Kováč) – Knotek, Midrla, Havelka (60. Michalec), Křístel – Koudelka, Domes.

JABLOŇOV – BŘEZÍ/BŘEZSKÉ 3:1

Góly: Veleba, Hekrdla, Šlitr – Gruber. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 3:1. Jabloňov: Kosmák – Myška, Coufal, Prchal, Doležal – Veleba, Smejkal, Hekrdla, Dobrovolný – Šlitr, Fišer. Březí/Březské: L. Chylík – Kejda, Bedřich (65. Brychta), V. Chylík, P. Habán – T. Habán, J. Habán, T. Habán ml., Kulík – Vodička, Gruber.

29.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zápasy v základních skupináchdívky Javorník - Žďár nad Sázavou.
1 30

OBRAZEM: Pohár ministryně vybojovala děvčata ze Žďáru!

Extraligový tým juniorek BK Žďár nad Sázavou se loučil se sezonou vítězstvím.
1 19

OBRAZEM: Vítězná rozlučka. Juniorky skončily jedenácté v Česku

Záchranu jistila výhra v Kopřivnici

Kopřivnice – Je dobojováno. Nové Veselí bude působit v naší nejvyšší házenkářské soutěži mužů také v následující sezoně. Definitivu dala nováčkovi nedělní výhra 29:23 na palubovce Kopřivnice.

Naděje teď vkládáme do šesťáků, říká Augustýn

Nové Veselí – Spokojený s bezproblémovým průběhem, ale také pořádně unavený. Tomáš Augustýn, ředitel ZŠ a MŠ v Novém Veselí, totiž vykonával funkci sportovního ředitele celorepublikového finále Sportovní ligy základních škol v házené.

Naštvaný Šikola: Tohle jsem ještě nezažil

Žďársko – V 18. kole východní skupiny I. A třídy se všichni tři okresní zástupci představili venku. Béčka Žďáru i Vrchoviny shodně prohrála, radoval se pouze Herálec, který přivezl tři body z Nových Syrovic.