Březí/Březské si proti poslednímu Strážku B zastřílelo

Žďársko - Fotbalisté Březí/Březské si v 10. kole IV. třídy – skupině A zastříleli. V zápase s poslední rezervou Strážku nasázeli svému soupeři šest gólů. K vidění byl i souboj lídra z Hamrů se druhými Počítky. Atraktivní zápas nakonec skončil dělbou bodů.

14.10.2008

Ilustrační foto.Foto: Jan Knap

SKUPINA A HAMRY – POČÍTKY 2:2

Góly: Špinar, Novotný (PK) – Halámka 2. Rozhodčí: Kosmák. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Hamry: M. Gregar – Černý, Jun, Sláma (58. Klement), Tesař – Sabela, Petrik, Smejkal, Štěpán – Novotný, Špinar. Počítky: Šobej – Padalík, Ptáček, Prokop, Halámka – Buchta (63. Peňáz), Beneš, Zástěra, Kunsmüller – Kocián, Nedvěd (65. Sedlák).

SNĚŽNÉ – HERÁLEC B 0:2

Góly: J. Bureš 2. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (78. Ptaczek). Diváci: 40. Poločas: 0:0. Sněžné: Vidergot – M. Střešňák, Dufek, Škapa, R. Mrkos – Matoušek, Štegner, M. Mrkos (46. Kadlec), Pondělíček – L. Střešňák, Šimon. Herálec B: Sadílek – Dítě, Matoušek, P. Čejka, Petr Čejka – Černý, P. Bureš, Urbánek (73. Ptaczek), Teplý – J. Bureš.

VLACHOVICE – RADOSTÍN B 2:0

Góly: Smejkal, Gabriel. Rozhodčí: Novák. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Vlachovice: J. Petr – Janošec, K. Petr, Smejkal, Šandera (70. Sláma) – Janeba (77.Šustáček), M. Petr, Hušek, Růžička – Gabriel, Ptáček. Radostín n. O. B: Hintenaus – Večeřa, Kubíček, Dvořák, Křehlík – P. Gregar, Kovář, Brunst, J. Gregar – Pikula, Dostál.

VĚCHNOV – BOBROVÁ B 4:1

Góly: J. Kučera 2, Kaňka, Trávníček – Krejčí. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Věchnov: P. Fryšonc – Bílek, Kobza, Trávníček (78. D. Kolbábek), J. Kučera – J. Kolbábek, P. Kučera, Kaňka, Bednář – Soudek, Nebola. Bobrová B: Konečný – Urbánek, Sobotka, Červínka, Dobrovolný – Dočekal, Mühlbacher, Šustáček, Kratochvíl – Krejčí, Tulis.

SKUPINA B O. BÍTÝŠKA B – JABLOŇOV 1:1

Góly: J. Šimek – Šlitr. Rozhodčí: Nahodil. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 75. J. Vlček). Diváci: 20. Poločas: 1:1. O. Bítýška B: Svoboda – Karmazín, Kundýsek, Tyll, Malý – P. Šimek, Vlček, Batelka (69. Ošmera), Havelka – J. Šimek, Volf. Jabloňov: Kosmák – Myška, Coufal, Prchal, Doležal (46. Tomášek) – Veleba, L. Smejkal, Fišer (74. Dvořák), J. Smejkal – Šlitr, Holík.

BŘEZÍ/BŘEZSKÉ – STRÁŽEK B 6:0

Góly: Kulík 3, Vodička, P. Brychta 2. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Březí/Březské: L. Chylík – Kejda, V. Chylík, P. Brychta, P. Habán – Štourač, J. Habán, T. Habán, Kulík – Pavel Brychta, Vodička (70. Crha). Strážek B: Budín – Dostál, Cimbálník Broža, Klukan – Kupský, Lahodný, Hatlák, Odehnal – Vařejka, Svoboda.

BORY B - OLŠÍ 1:1

Góly: S. Coufal – Kudláček. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 0:0. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Bory B: Kotačka – Hlaváč, Netolický, Láznička (65. O. Coufal), Viliš – Křehlík (52. Slavík), Zikmund ( 47. Kaštan), Dostál, S. Coufal. Olší: Kučera – Novotný, Pospíšil, Holoubek (68. Kunčar), Sýkora – Brabec (55. Kratochvíl), P. Kudláček, K. Petr, Dvořák – Chalupa, Nedoma.

TASOV – KŘOVÍ B 1:2

Góly: Kazderka – Bartošek, Křístel. Rozhodčí: nenahlášeno. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Tasov: Páral – Chlubna, M. Pospíšil, Böhm, Krejčí – Svoboda (46. Švec), Pazderka, T. Kudrna, V. Kudrna – O. Pospíšil (75. Vala), Chytka. Křoví B: Karmazín – Demal, Soukup, Pekárek, Křístel (46. P. Bartošek) – Vala, Havelka, Kvasnica, Koudelka – Knotek (90. Benl) J. Bartošek.