OKRESNÍ PŘEBOR

NOVÁ VES B – BORY 1:3
Góly: 23. P. Bureš – 36. Vávra, 51. a 89. Ochrana. Rozhodčí: Liška. ŽK: Diváci: 50. Poločas: 1:1. Nová Ves B: Čížek – Krejčí, J. Nečas, J. Šandera, P. Bureš – Klement, Kubík, T. Nečas, Novotný – Kuchta (69. V. Bureš), Nejedlý (78. Komínek). Bory: Pokorný – Ochrana, Chalupa, Starý, J. Netolický – Požár, Kujal (58. Zástěra), Vávra, Burian – Prokop, Špaček.

BYSTŘICE B – KŘIŽANOV 3:2
Góly: 10. a 38. Čech, 63. M. Svoboda – 7. Uhlíř, 81. Burian. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:2. ČK: 1:0 (73. V. Svoboda). Diváci: 41. Poločas: 2:1. Bystřice B: Mrňous – R. Horák, König, Čech (46. Kadlec), Buršík – Martínek (46. M. Svoboda), M. Horák (68. Skalník), Dobiáš, V. Svoboda – Špatka, Zítka. Křižanov: Bajer – Mužátko, Štěpánek, Uhlíř, Milota – Kaštan (87. Král), Petr, Těšík, Burian – Navrátil, Trnka.

BOHDALOV – RADOSTÍN 6:0
Góly: 2. A. Neuman, 7. a 21. Koukal, 38. a 41. Šimek, 70. Pokorný. Rozhodčí: König. Diváci: 120. Poločas: 5:0. Bohdalov: Mundok – Novotný, Pavel Jaroš, Klimeš, Fabík – A. Neuman, Doležal, Petr Jaroš (46. V. Pokorný), Vomela – Šimek, Koukal. Radostín n. O.: Dupal – Berka, Dvořák, Fňukal, Kohout – Gregar, Kovář, Novotný, J. Kozel – Večeřa, Toman.

HAMRY – BOBROVÁ 1:0
Gól: 79. Havlík. Rozhodčí: Myška. ŽK: 0:2. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Hamry: Pinkava – Šabart, Němec, Novotný, Zeman (54. Sojma) – Tesař, Zábranský (84. Vašek), Řebík, Miklík – Jelínek (81. Vrša), Havlík. Bobrová: Flek – Stupka, Flídr, L. Křepela, Roháček – Mašek, Dvořák, V. Křepela, Podborský (58. Hrbek) – Hájek, Svoboda.

ROZSOCHY – JÍVOVÍ 3:1
Góly: 2. a 9. P. Bureš, 88. Ambrož – 33. Nebola (vlastní). Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 3:0. Diváci: 77. Poločas: 2:1. Rozsochy: Juračka – J. Zítka, Gál, Šibor, Ambrož – Nebola (90. Střešňák), Andrejs (87. Padrtka), Šafránek (89. Prášil), T. Zítka – P. Bureš, Smolka (67. Prosecký). Jívoví: Štryncl – Mach, Dřímal, Dvořák, Krejčí – Láznička, Havlíček, J. Koukola (33. Požár), M. Koukola – Horký (46. Šejnoha), Holubář.

O. BÍTÝŠKA – POČÍTKY 3:3
Góly: 14. Liška, 60. Vařílek, 62. Mucha – 6. a 50. Zajíček, 87. Řeháček. Rozhodčí: Žďánský. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. O. Bítýška: Hršel – Trojan, Karmazín, P. Jelínek, Kališ – Klusák, J. Jelínek, Zeman (71. Sýkora), Mucha – Vařílek, Liška. Počítky: Šobej – Kment, Sláma (23. Buchta), Řeháček, Odehnal (33. Schneider) – Hájek, F. Toman, A. Svoboda (79. Blažíček), Zajíček – Halámka (66. Bednář), Kuřítko.

SVRATKA – VÍR 5:1
Góly: 32. Makovský, 55. a 70. Šmahel (oba z PK), 60. J. Mayer, 64. Kalina – 22. L. Piskač. Rozhodčí: Mička. ŽK: Diváci: 55. Poločas: 1:1. Svratka: Šmahel – T. Ondra, M. Ondra, Makovský, Kalina – Lédl, T. Vítek (77. Řádek), Pech, M. Moučka (72. Musil) – J. Mayer (71. Jambor), P. Moučka. Vír: J. Preisler – T. Piskač, Viktorin (77. Kadlec), V. Oliva, Matuška – Lahodný, Šenkýř (80. Havel), Rychlý, Smolík (68. Škrabal) – V. Oliva (72. Krejčí), L. Piskač (74. Jílek).

DOHRÁVKA 14. KOLA

JÍVOVÍ – BOHDALOV 0:3
Góly: 56. Pavel Jaroš, 61. A. Neuman, 88. Fabík. Rozhodčí: Invald. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Jívoví: Štryncl – Mach, D. Dřímal, Dvořák, Krejčí – Láznička, Havlíček, J. Koukola, M. Koukola – Horký (82. Hejtmánek), Holubář (58. Požár). Bohdalov: Mundok – Chalupa, Pavel Jaroš, Klimeš, Fabík – A. Neuman, Křesťan (64. Pokorný), Doležal, Vomela – Šimek (80. Boháček), Koukal (84. Fabík).

14. Vír⋌ 22  3 3 16 24:67 12

Kanonýři: 22 – J. Svoboda (Bobrová), 21 – M. Vařílek (O. Bítýška), M. Ochrana (Bory).

Čistá konta: 11 – Mundok (Bohdalov), 9 – Juračka (Rozsochy), 5 – Šobej (Počítky), 4 – Smažil (Bobrová), Štryncl (Jívoví), Preisler (Jívoví), Pokorný (Bory).

Diváci: 510. Návštěva kola: 120 (Bohdalov – Radostín n. O.). Diváci celkem: 13 140. Návštěva sezony: 320 (Bohdalov – Jívoví, 1. kolo).

Mužstvo víkendu: Bohdalov. Dvě výhry a skóre 9:0. Taková byla bilance lídra okresního přeboru o uplynulém víkendu.