Bohdalov ztratil dobře rozehrané utkání

Žďársko – Skvělá forma vydržela fotbalistům Křoví i v 16. kole I. A třídy – skupiny B. Na svém hřišti zdolali favorizované Hartvíkovice 2:0 a vyhráli tak všechna dosavadní utkání jara.

11.4.2011

Fotbal - Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Oproti tomu Bohdalov nadále tápe. Přitom ještě v 84. minutě vedl v Budišově 2:1, ale nakonec brali všechny body domácí.

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – BOHDALOV 3:2

Hosté měli v prvním poločase výhodu větru v zádech. Ovšem ve 33. minutě se ujal vedení Budišov zásluhou Švece. Pak převzali iniciativu domácí, ale těsně před odchodem do kabin z trestného kopu vyrovnal Zvolánek.

Bohdalov byl ve druhé půli lepším mužstvem a v 65. minutě se po zmatcích v obraně soupeře ujal vedení gólem Doležala. Hra hostitelů se nezměnila. Budišovské vysvobodil až v 85. minutě technickou střelou k tyči Karel Nováček a vyrovnal. Když už byly oba celky smířeny s dělbou bodů, tak ve třetí minutě nastaveného času z 28 metrů zahrával trestný kop domácí Průša a střelou do šibenice vystřelil svému týmu tři body.

Góly: 33. Švec, 85. K. Nováček, 90. (+3) Průša – 45. Zvolánek, 65. Doležal. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:5. Diváci: 140. Poločas: 1:1. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Odehnal, Štikar, Pavel Jaroš, A. Neuman, Doležal, Křesťan (82. P. Neuman), Zvolánek, Koukal (84. Petr Jaroš).

V. MEZIŘÍČÍ B – STONAŘOV 0:1

Utkání, které se hrálo na hřišti s umělou trávou, značně ovlivnil silný nárazový vítr, jenž jednoznačně určil, jaké mužstvo se bude bránit a které útočit. Domácí v první půli dokázali napálit pouze tyč Ďuricou a jejich další šance zneškodnil velmi dobrý Krupica.

Po přestávce se větrného kormidla chopili hosté a ti narozdíl od meziříčské rezervy branku dát dokázali. Po křídelním průniku a několika osobních soubojích se prosadil Grepl. Domácím nepomohlo ani to, že Stonařov hrál od 32. minuty bez vyloučeného Paiskra. Po přestávce si nevytvořili zhola nic a prohráli zcela zaslouženě.

Gól: 76. Grepl. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (32. Paiskr). Diváci: 20. Poločas: 0:0. V. Meziříčí B: Invald – Netolický, Halámek, Střecha, O. Mucha – Kafka, Vítek (46. Pól), Jedlička (65. Kaminaras), Bouček – Veselý, Ďurica.

KŘOVÍ – HARTVÍKOVICE 2:0

Utkání bylo poznamenáno silným větrem. Do 20. minuty měli Hartvíkovice mírnou převahu, kterou ale nezužitkovali. A tak se hra do konce poločasu přenesla na druhou stranu, kde padaly i branky. Nejprve se nádherně trefil z přímého kopu z pětadvaceti metrů Hanák. Druhý gól padl po rychlé kombinační akci, když Maroši našel Čejku a ten zvýšil na 2:0. Ve 43. minutě mohl hosty dorazit Lukáš Němec, ale jeho utěšená rána skončila jen na břevně.

Druhá půle se hrála zejména na domácí polovině. Hartvíkovice se ale dostali k jediné vážnější akci, když se Durajka uvolnil mezi dvěma hráči a z hranice šestnáctky napálil míč, který Sára vytěsnil na tyč.

Góly: 27. Hanák, 34. Čejka. Rozhodčí: Knecht. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Křoví: Sára – Kotouč, Šustáček, Karafa, Pekárek – Hanák, Tichý (88. Kvasnica), Maroši, Bartošek – Čejka, L. Němec (75. M. Němec).
11.4.2011 VSTUP DO DISKUSE

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

Soud. Ilustrační foto.

Dvojice cizinců dostala tresty za zahradničení v kravíně

Slavkovičtí odhalí pamětní desku slavnému rodákovi, malíři Blažíčkov

Slavkovice – Sto třicáté výročí narození malíře Oldřicha Blažíčka si připomenou ve Slavkovicích, místní části Nového Města na Moravě. Právě ve Slavkovicích se významný český krajinář narodil a od soboty 19. srpna tam bude jeho osobnost připomínat pamětní deska.

Na dálnici D1 zemřel po nehodě další řidič

Vysočina – K další tragické dopravní nehodě vyjížděli ve středu krátce před půl pátou odpoledne policisté i zdravotníci na dálnici D1 na Vysočině.

Muž v opilosti slovně napadal svoji známou

Nové Město na Moravě – Za nadávky si vysloužil pobyt v protialkoholní záchytné stanici čtyřiapadesátiletý muž v Novém Městě na Moravě.

Majitel hledal Kukiho u Vyskytné. Zatím ho nenašel

Vysočina – Klokan Kuki, který už možná několik týdnů běhá po lesích Jihlavska, byl naposledy spatřen v zatáčkách mezi Vyskytnou nad Jihlavou a místní částí Jiřín. V noci z úterý na středy ho tam byl dokonce hledat i majitel Radek Helekal. Bohužel bez úspěchu.