Bohdalov doma rozstřílel pěti přesnými zásahy jen o skóre horší Nedvědici, když v poločase vedl už o tři branky. Stejně luxusní náskok měla v Počítkách i rezerva Nové Vsi, v divácky atraktivním utkání nakonec padlo sedm gólů a hosté se o výhru ještě strachovali.

BOHDALOV – NEDVĚDICE 5:0

Góly: Romančák, Petr Jaroš, Šimek, Koukal, Neuman. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Bohdalov: Mundok – Pokorný, Z. Novotný, Chytal, Chalupa – Neuman, Pavel Jaroš, Petr Jaroš (73. L. Novotný), Šimek – Koukal, Romančák (80. Fabík). Nedvědice: Juračka – Bracek, Krejčí, Štefka (52. Darkwah), Hovorka – Čermák, Jaroš, Doušek (18. V. Šikula), Mareš – R. Šikula (46. Pacek), Burýšek (46. Škutchan).

ROZSOCHY – O. BÍTÝŠKA 1:1

Góly: Šafránek – Vařílek. Rozhodčí: Liška. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Rozsochy: Juračka – Zítka, Gál, Šibor, Ambrož (82. Šťastný)) – A. Bureš, Andrejs, Kalvoda, Šafránek – Kučera (87. M. Bureš), Prosecký (60. Stehlík). O. Bítýška: Hršel – Laub, Bednář, Dvořák, Jelínek – Loutský (86. Habán), Večeřa, Broža, Navrátil (62. Rosecký) – Vařílek (90. Zeman), Bárta.

POHLEDEC – KŘIŽANOV 0:2

Góly: Nobicht 2. Rozhodčí: Jůda. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Pohledec: Hájek – Jambor (46. Mikeš), Šajner, Pejchal, Šaroun – Müller, Bukáček, Dostál (68. Puchýř), Jinek (80. Rous) – Bártek, Ondráček. Křižanov: Bajer – Milota, Invald, Kubiš, Štěpánek – Kaštan (85. Horníček), Burian, Petr, Malinský (68. Mužátko) – Nobicht, Trnka.

D. ROŽÍNKA – SVRATKA 1:2

Góly: Jokl – Gregor, Pech. Rozhodčí: Šoustar. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (52. Gregor). Diváci: 80. Poločas: 0:1. D. Rožínka: Dudák – Kopecký, Jokl, König, Konček – Baláž, Vašíček, Vondruška (20. Fendrych), Kovalčík (46. Čermák) – Bartoněk, Bílek. Svratka: Sáblík – Řádek, Matouš, Gregor, Jambor (89. Mládek) – Makovský, Pech, Moučka (71. Majer), T. Vítek – J. Vítek, Prokůpek.(84. Suchý).

POČÍTKY – NOVÁ VES B 3:4

Góly: Zajíček 2, Halamka – Starý 2, J. Šandera, Pohanka. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 0:0. Diváci: 85. Poločas: 0:3. Počítky: Benc – Straka, Vambera, Kment, Sláma – Buchta, Schneider, A. Svoboda (58. H. Svoboda), Halamka – Hořínek (73. Hájek), Zajíček. Nová Ves B: Čížek – Nejedlý, F. Šandera, Kubík, Klement – Bureš, J. Šandera, Starý (82. Beneš), Jůda (63. Babjačok) – Nečas (73. Šimek), Pohanka.

BOBROVÁ – HAMRY 1:4

Góly: Mašek – Havlík 2, Zedníček, Sýs. Rozhodčí: Liška. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 1:4. Bobrová: Pokorný (46. Uhlíř) – Trnka, Smažil, Podborský, Flídr – Křepela, Dvořák, Kratochvíl (61. Černý), Hrbek (81. Janda) – Svoboda (46. Stupka), Mašek (65. Koutecký). Hamry: Benc – Sojma (65. Sabela), Šabart, Vašek, Navrátil – Kotík, Zedníček, Novotný, Zábranský – Danko (40. Sýs), Havlík (85. Zátopek).

BORY – RAD. SVRATKA 0:3

Góly: Janů, Nejedlý, Kříž. Rozhodčí: Štefka. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Bory: Pokorný – Netolický, Beneš, Brodský, Krejčí – Dvořák, Novotný, Hladík, Ochrana – Vávra (61. Chalupa), Beran. Rad. Svratka: Šebek – Kachlík (66. Kříž), Hudeček, V. Šacl, Janů – Havránek, Nejedlý, M. Šacl, Mužátko – Plhal (89. Veselý), Pekárek.

1. Rad. Svratka 11 9 2 0 27:7 29

2. Hamry 11 8 1 2 38:14 25

3. Křižanov 11 7 3 1 24:6 24

4. O. Bítýška 11 5 4 2 14:13 19

5. Bohdalov 11 5 2 4 28:18 17

6. Rozsochy 11 5 2 4 19:18 17

7. Svratka 11 5 2 4 15:21 17

8. Nedvědice 11 4 2 5 15:18 14