V. BÍTEŠ B ROKYTNICE 3:1

V prvním poločase byli domácí dlouho lepším týmem, ale neproměňovali šance. Do přestávky sice Rokytnice srovnala krok, ale ani ona se mezi tři tyče netrefila.

Po přestávce už nedávný vítěz okresního přeboru Žďárska udeřil. Po gólech Vařílka, Ivančíka a Rozuma bylo prakticky po zápase. Čestného úspěchu se však dočkali i hosté, když v 83. minutě snížil z pokutového kopu Šulc.

„Myslím si, že naše výhra je zasloužená. Po přestávce jsme dali během patnácti minut tři branky a tím jsme utkání rozhodli," zhodnotil duel domácí kouč Milan Dufek.

Góly: 55. Vařílek, 65. Ivančík, 70. Rozum 83. Šulc (PK). Rozhodčí: Budín. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. V. Bíteš B: Šula M. Švanda, Suchý, Rašovský, O. Švanda Hemala (63. Ivančík), Jelínek, Klusák, Plechatý Vařílek (88. Dufek), Rozum.

BOHDALOV HROTOVICE 0:5

Už ve 2. minutě zaskočil všechny Bohdalovské Pavel Růžička. Od té chvíle hosté školili soupeře zejména v zakončení. Domácí sice tvořili hru, ale jejich akce pravidelně končili na hranici velkého vápna. Po půlhodině hry zvýšil Škoda a mohlo to být ještě horší, kdyby Hrotovice proměňovaly své samostatné nájezdy. Bohdalov navíc oslabil Neuman, který v 38. minutě fauloval zezadu na polovině hřiště a prakticky bylo po zápase. Bohdalov se od té chvíle zatáhl do obrany a útočil jen sporadicky. Ještě do přestávky se prosadil Salák.

Dílo zkázy bylo dokonáno deset minut před koncem, když se v úmorné vedru prosadil znovu Salák a hned po něm zaúřadoval Fiala.

Góly: 2. P. Růžička, 30. Škoda, 43. a 79. Salák, 80. Fiala. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 3:0. ČK: 1:0 (38. Neuman). Diváci: 100. Poločas: 0:3. Bohdalov: Bílek Musil, Novotný, Jaroš, Štikar (54. Klimeš) Hanych, Chalupa, Neuman, Henzl Pokorný, Wasserbauer (46. Řepa).

KŘIŽANOV MĚŘÍN 1:1

První poločas vyzněl lépe pro domácí. Ti si udržovali trvalou převahu, která vyústila v centr Kubiše a hlavičkují Nobicht elegantně zavěsil.

Do druhé půle vstoupili Měřínští aktivněji a rychle vyrovnali Körberem z pokutového kopu. Po vstřelené brance se hra rozdrobila a derby skončilo zaslouženou remízou.

Góly: 3. Nobicht 55. Körber (PK). Rozhodčí: Stratený. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Křižanov: Bajer Sedláček, Milota, Střecha, Pálka Němec, Horníček, Petr (75. Lukášek), Malinský (73. L. Burian) Nobicht, Kubiš. Měřín: Sysel Doležal (74. Tvrdík), Bublan, Letmajer, Šoukal Kolda, Chaloupka, Sýkora, Robotka Körber (90. Hrůza), Řezníček.

BYSTŘICE B STAŘEČ 3:2

Ve velkém vedru měla v úvodu více ze hry rezerva Bystřice a svou převahu zúročila v góly Čecha s Fulnečkem. Hosté hned po druhé brance snížili, když se po ojedinělé akci ze strany prosadil hlavičkující Kylíšek.

Po přestávce byli naopak lepší hosté. Po shodné akci vyrovnali. Domácím vrátil ztracené vítězství střídající Zdeněk Sklenář, který minutu před koncem překvapil brankáře Smetanu střelou na přední tyč.

Góly: 9. Čech, 30. Fulneček, 89. Z. Sklenář 32. a 60. Kylíšek. Rozhodčí: J. Kamenský. ŽK: bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Bystřice B: Zbraněk Kalášek (58. M. Svoboda), Horák, Andrejs, König Karásek, Špatka, Nepejchal, Cacek Fulneček (46. Z. Sklenář), Čech (90. V. Svoboda).