BOHDALOV – RAPOTICE 3:1

Utkání začalo zostra. Hned v první minutě orazítkoval tyč domácí Kříž. Poté ale udělali bohdalovští zadáci chybu, k míči se dostal Matoušek a poslal nováčka soutěže do vedení.

Domácím se ovšem podařilo vyrovnat. Křesťan se z kraje hřiště dostal až před vápno, přenechal míč Doležalovi a ten do protipohybu Soustružníka vyrovnal.

Stejný hráč ve druhém poločase poslal Bohdalov do vedení, když proměnil penaltu za faul na Křesťana. Dílo zkázy pro hosty dokonal střídající Kántor – Soustružínk totiž neudržel střelu Petra Jaroše a bohdalovský kanonýr měl snadnou práci.

Góly: 22. a 50. Doležal (druhá z PK), 68. Kántor – 3. Matoušek. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 3:5. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Štikar, Schneider – Pavel Jaroš, Petr Jaroš (72. Musil), Doležal, Šustáček (89. Šmak) – Křesťan, Kříž (61. Kántor).

KŘIŽANOV – KOUTY 3:1

Křižanov se do svého soupeře pustil od začátku a byl hodně aktivní. Už po třech minutách zužitkoval centr ze strany Navrátil. Po dvanácti minutách se Bajerův prodloužený výkop dostal až k Burianovi, který vedení zvýšil. Stejný hráč upravil skóre na rozdíl třídy po standardce.

Druhá půle byla o něco tvrdší. Hostům se podařilo jen zkorigovat. Šaldovo sólo z půlky hřiště oklamalo hned dva obránce a koutský hráč měl poté snadnou práci.

Góly: 3. Navrátil, 12. a 36. A. Burian – 80. Šalda. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 4:5. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Křižanov: Bajer – Střecha (71. J. Nobicht), Novotný, Petr, P. Burian – Navrátil (84. Manďák), Milota (74. Ilenčík), Boček, D. Nobicht – Veselý, A. Burian.

RANTÍŘOV – HERÁLEC (ZR) 2:0

Po opatrném začátku z obou stran, se domácí s postupem času dostávali do hry, ale tři brankové příležitostí z úvodních minut nedokázali přetavit v gól. Až přišla 29. minuta, s ní přetažený centr na Holce a zasloužené vedení 1:0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí se snahou zvýšit své vedení, čímž zbytečně otevřeli hru, a dopřáli tak hostům být rovnocenným soupeřem. Domácí se tak až do samotného závěru mohli strachovat o výsledek. Deset minut před koncem však střelou z dvaceti metrů završil výsledek utkání domácí Kavka.

Góly: 29. Holec, 79. Kavka. Rozhodčí:Sýkora. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 86. Živný. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Herálec: Keclík – Opluštil, Pavliš, Musil, Chyba – Uchytil (75. Bureš), Šusták, M. Ptaszek, Okurka, Vašek (61. Sláma) – Hořínek.

TŘEŠŤ – V. MEZIŘÍČÍ B 2:4

Ve vyrovnaném prvním poločase nezachytili domácí úvod utkání, a již v 6. minutě zápasu prohrávali díky brance Dufka 0:1. Zásluhou Mikeše se jim však podařilo ještě v prvním poločase vyrovnat, proměnil totiž nařízenou penaltu. Zbytek zápasu ovlivnila červená karta domácích z 41. minuty, kdy po dvou žlutých musel ještě před přestávkou pod sprchy domácí Roth.

Druhé dějství tak domácí dohrávali v deseti, přesto byli rovnocenným soupeřem a vrhali se do útoku s potřebou vyrovnat po inkasované brance z 52. minuty. Jenže v 65. minutě prohrávali o dva góly. Po té padlo po brance na obou stranách, kdy za domácí skóroval F. Svoboda, a za hosty zpečetil hattrik Dufek.

Góly: 38. Mikeš (PK), 75. F. Svoboda – 6., 65., 90. Dufek, 52. Kavka. Rozhodčí: Klement. ŽK:4:4. ČK:1:0 41. Roth. Diváci:90. Poločas:1:1. V. Meziříčí B: Kučera – Invald, Halámek, Kružík, Netolický – Střecha, Trnka, Kavka, Beran (77. Pól) – Jedlička, Dufek (90. Souček).