VYBERTE SI REGION

Bíteš otočila ztracený zápas

Žďársko - Víkendové výjezdy týmů z krajského přeboru skončily vítězně. Divizní Bystřice svoje utkání s Prostějovem nesehrála, protože třetiligový soupeř se na těžkém terénu obával o své opory.

24.7.2012

Ilustrační fotoFoto: Deník/Miroslav Fuchs

JILEMNICE NOVÁ VES 1:3

Čtyřdenní soustředění v Jilemnici zakončila Nová Ves zápasem s domácím výběrem z I. A třídy Libereckého kraje. Po úvodních gólech Čecha a Petra Bureše domácí těsně před poločasem snížili. Ve druhé půli už se prosadil jen Josef Šandera.

„Jsem spokojený, že jsme to utkání zvládli. Hráli jsme ho po velmi náročné sérii tréninků a na hráčích už byla znát únava. Gólů jsme mohli dát víc, ale i tak nás kvalitní soupeř dobře prověřil," těšilo trenéra Vítězslava Machatku.

Góly: 9. Čech, 38. P. Bureš, 78. Josef Šandera. Poločas: 1:2. Nová Ves: Fuksa (46. P. Novotný) Kubík, P. Šandera, Havlík, Krejčí T. Novotný (46. Jan Šandera), R. Novotný (65. T. Novotný), Jakub Šandera, Josef Šandera Čech, P. Bureš.

BOSONOHY V. BÍTEŠ 2:3

Nováček krajského přeboru Brněnska se v prvním poločase dvakrát prosadil z pokutových kopů. Velmi kvalitní tým s několika ostřílenými hráči měl šance ještě na další góly a z přípravy mohl být debakl, jenže domácí střelci selhali.

Po přestávce jakoby byly Bosonohy zaskočené z tak jednoznačného vývoje, za což je Bítešští potrestali třemi zásahy z povedených kombinačních akcí.

Góly: Klusák 2, Škorpík. Poločas: 2:0. Velká Bíteš: Šula Kopáček, Střecha, Kerber, Horký Ivančík, O. Loup, Klusák, Škorpík Pokorný, Vařílek. Střídal: Jelínek.

Autor: Jiří Bubák

24.7.2012 VSTUP DO DISKUSE

Nové Veselí přivezlo z Karviné další body!

Karviná - Z lovné zvěře se stal predátor. S mírnou nadsázkou by se dalo toto tvrzení použít pro počínání házenkářů Nového Veselí v naší nejvyšší soutěži. Extraligový nováček totiž po skalpu Dukly Praha dokázal zdolat dalšího favorita, navíc na jeho palubovce. Nečekaná, ale zcela zasloužená výhra v Karviné, by mohla být odrazovým krůčkem k vyřazovací části.