JILEMNICE NOVÁ VES 1:3

Čtyřdenní soustředění v Jilemnici zakončila Nová Ves zápasem s domácím výběrem z I. A třídy Libereckého kraje. Po úvodních gólech Čecha a Petra Bureše domácí těsně před poločasem snížili. Ve druhé půli už se prosadil jen Josef Šandera.

„Jsem spokojený, že jsme to utkání zvládli. Hráli jsme ho po velmi náročné sérii tréninků a na hráčích už byla znát únava. Gólů jsme mohli dát víc, ale i tak nás kvalitní soupeř dobře prověřil," těšilo trenéra Vítězslava Machatku.

Góly: 9. Čech, 38. P. Bureš, 78. Josef Šandera. Poločas: 1:2. Nová Ves: Fuksa (46. P. Novotný) Kubík, P. Šandera, Havlík, Krejčí T. Novotný (46. Jan Šandera), R. Novotný (65. T. Novotný), Jakub Šandera, Josef Šandera Čech, P. Bureš.

BOSONOHY V. BÍTEŠ 2:3

Nováček krajského přeboru Brněnska se v prvním poločase dvakrát prosadil z pokutových kopů. Velmi kvalitní tým s několika ostřílenými hráči měl šance ještě na další góly a z přípravy mohl být debakl, jenže domácí střelci selhali.

Po přestávce jakoby byly Bosonohy zaskočené z tak jednoznačného vývoje, za což je Bítešští potrestali třemi zásahy z povedených kombinačních akcí.

Góly: Klusák 2, Škorpík. Poločas: 2:0. Velká Bíteš: Šula Kopáček, Střecha, Kerber, Horký Ivančík, O. Loup, Klusák, Škorpík Pokorný, Vařílek. Střídal: Jelínek.