VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal

26.1.2017

Většina týmů už polyká tréninkové dávky

Vysočina - Zimní příprava na jarní fotbalovou sezonu už vesměs odstartovala. V tréninkovém zápřahu už jsou oba zástupci Vysočiny v MSFL a také většina divizních týmů.

25.1.2017

Do divizního Žďáru se vrátil útočník Václav Pohanka

Žďár nad Sázavou - Po třech letech je zpět. Fotbalisté Žďáru mají výraznou posilu do útoku. Z Rakouska se vrací Václav Pohanka, který v zimě 2014 odcházel s vizitkou nejlepšího střelce MSFL. Nyní ale bude bojovat jen o divizní záchranu.

20.1.2017

Končím vyloženě z časových důvodů

Jihlava – Fotbalovou kariéru ukončil další z pamětníků historického postupu Jihlavy do nejvyšší soutěže v roce 2005. Krajní univerzál Michal Veselý už nadále nebude oblékat dres divizního Žďáru.

11.1.2017

Vrchovina ulovila velkou posilu, z Třebíče přichází Chalupa

Nové Město na Moravě - Hned na začátku přípravy ukazuje Vrchovina, že to se záchranou fotbalové divize D myslí hodně vážně. Do předposledního celku soutěže přestoupil ze třetiligové Třebíče krajní obránce Pavel Chalupa.

6.1.2017

Během prvních dvou týdnů uvidíme, jestli hráči plnili své tréninkové plány

Jihlava – Druhá polovina sezony bude náročná a přetěžká. Fotbaloví starší dorostenci Jihlavy totiž vstupují do nového roku v roli předposledního týmu prvoligové tabulky, což je nelichotivá nálepka. I proto bude prý krátká zimní příprava hodně intenzivní, a trenér Kamil Průša věří, že povede k záchraně elitní soutěže.

5.1.2017

Galeje odstartovaly, Vysočina se začala připravovat na těžké jaro

Jihlava – Zimní příprava začala v pravé zimě. Fotbalisté prvoligové Jihlavy včera na umělé trávě v areálu Na Stoupách absolvovali první trénink v letošním kalendářním roce.

26.12.2016

Fotbalová Třebíč už má nového trenéra, jeho jméno klub prozradí až po svátcích

Třebíč - Fotbalisté třetiligové Třebíče mají nového trenéra. Ovšem ani oni zatím neví jakého. Vedení Horáckého fotbalového klubu prozradí jméno nástupce Richarda Zemana až v novém kalendářním roce.

19.12.2016

Zklamaný Libuša: Do Vrchoviny jsem zřejmě přišel v nejhorší možný okamžik

Nové Město na Moravě - Zahrál si nejvyšší fotbalovou soutěž na Slovensku, působil také v ligových soutěžích v Rakousku, Německu, ale také v Izraeli. Šestačtyřicetiletý slovenský trenér Ladislav Libuša přinesl do divize svěží vítr, jeho angažmá u fotbalistů Vrchoviny však skončilo předčasně. „Na Vysočině bych přesto rád zůstal, sháním si tu práci. I proto jsem odmítl dvě hodně slušné nabídky, které jsem měl ze Slovenska," říká progresivní kouč.

6.12.2016

Čela obou skupin IV. třídy slibují jarní drama

Žďársko - Po polovině letošního ročníku nejnižší okresní fotbalové soutěže nemá do III. třídy žádný z týmů výrazně blíže. Na jaře se dají v obou skupinách očekávat vyrovnané souboje několika mužstev o postup z ligy pralesa.

5.12.2016

K postupu do okresního přeboru mají nejblíže Strážek s Rožínkou

Žďársko - Podzimní sezona III. třídy okresu Žďár nad Sázavou byla na čele tabulky ve znamení souboje fotbalistů Dolní Rožínky a Strážku. Pouze vyšší počet vstřelených branek rozhodl při stejném počtu bodů i stejnému skóre o titulu půlmistra pro Strážek. Podobná situace je také na spodku tabulky, kde jsou s odstupem od ostatních týmů pětibodové rezervní týmy Křižanova a Radešínské Svratky.

2.12.2016

V ohrožení sestupu jsou čtyři týmy, Vrchovina se dokázala dostat do hry

Vysočina – Je to smutný pohled a negativní hodnocení. Celkům z Vysočiny se podzim ve fotbalové divizi D nepovedl. Hned čtyři ze sedmi budou vlivem špatných výsledků bojovat v jarní části soutěže o záchranu.

1.12.2016

Midrla: Pád do okresu nechceme připustit!

Křoví, Radešínská Svratka - V našem seriálu hodnocení podzimních výsledků zástupců z bývalého žďárského okresu v krajských fotbalových soutěží jsme se dostali k úplnému závěru. Fotbalisté Křoví a Radešínské Svratky však hodnotí uplynulou půlsezonu s naprosto odlišnými pocity. Zatímco prvně jmenovaný tým uzavírá peloton tabulky I. B třídy skupiny B, Radešínce se nadmíru dařilo.

1.12.2016

Ústup z divizní slávy, nejlepší jsou uprostřed

Polná, Velká Bíteš - Na podzim byly nejlepšími z Vysočiny. Polná a Velká Bíteš ve fotbalové divizi D přitom okupují střed tabulky.

30.11.2016

Štěpánov s Měřínem mají ke klidu daleko

Žďársko - Nevyrovnanost výkonů a zbytečné bodové ztráty. To byly společné rysy fotbalistů Štěpánova, Měřína i béčka Velké Bíteše v podzimní části letošní sezony I. B třídy skupiny B.

30.11.2016

Žádné Turecko! Jihlava stráví zimní přípravu jenom doma

Jihlava – Nelichotivé postavení fotbalistů Jihlavy v prvoligové tabulce a chabý zisk deseti bodů má další následky ze strany vedení klubu. Po finančních postizích hráčů a realizačního týmu došlo na zrušení tradičního soustředění v Turecku v rámci zimní přípravy. Na webových stránkách FC Vysočina o tom informoval ředitel klubu Zdeněk Tulis.

29.11.2016

V Moravci vládne s podzimem spokojenost

Žďársko - Nejlepším ze sedmičky reprezentantů žďárského okresu v I. B třídě skupině B jsou po polovině letošní sezony fotbalisté Moravce. Těm patří po 14. kolech třetí místo s malou ztrátou na vedoucí duo Dukovany, Náměšť. Spokojenost s podzimem hlásí také nováček z Nedvědice.

26.11.2016

Libuša asi ve Vrchovině úplně skončí

Nové Město na Moravě - Trenérské rošády ve Vrchovině nekončí. Na lavičku divizního celku se po třech a půl letech vrací Richard Zeman.

24.11.2016

Třebíč opět nemá trenéra, Zeman se vrací na Vrchovinu

Třebíč, Nové Město na Moravě - Tohle se nečekalo. Trenér Richard Zeman končí na lavičce třetiligových fotbalistů Třebíče. Po půlročním úspěšném angažmá jde o soutěž níž. Vrací se do divizní Vrchoviny, se kterou bude na jaře hrát o záchranu.

23.11.2016

Herálec prošel konsolidací

Herálec - Jako jediní na podzim dokázali zdolat suverénní Kouty, přesto se na ně v polovině ročníku dívají ze čtvrté pozice s velkým odstupem třinácti bodů. Fotbalisté Herálce byli také remízovými králi soutěže. „Některé nerozhodné výsledky lze brát jako ztráty, někde jsme naopak urvali bod v úplném závěru," řekl v úvodu hodnocení kouč Herálce Miroslav Kučka.

22.11.2016

Kouč Munduch: Podzim nám vůbec nevyšel

Velké Meziříčí - Po vydařeném jaru se s nimi počítalo spíše do klidného středu tabulky. Fotbalisté rezervy Velkého Meziříčí totiž v odvetné části loňské sezony nasbírali 25 bodů a obsadili 7. místo konečné tabulky. V tomto ročníku krajského přeboru však spíše potvrzují pravidlo o tom, že druhý rok po postupu bývá nejtěžší. „Hráči asi trochu podlehli uspokojení a byli v podzimních utkáních mnohem méně zodpovědní směrem dozadu," přiznal trenér Petr Munduch.

21.11.2016

Nováčkovi krajského přeboru z Nové Vsi se vyplácí sázka na mládí

Nová Ves u Nového Města na Moravě - Překvapili nejen svými výsledky, ale také aktivní a atraktivní hrou. Tak by se dala v krátkosti shrnout podzimní vystoupení fotbalistů Nové Vsi v krajském přeboru Vysočiny. „Mužstvo se oproti jaru ještě více zkvalitnilo, navíc jsme zapojili i mladé hráče," našel na první polovině ročníku trenér Jan Nečas jen samá pozitiva.

14.11.2016

Fotbalisté Bohdalova napravují, co v minulém ročníku pokazili

Vysočina – Tři okresní přebody fotbalistů mají po podzimu postupové karty rozdány jednoznačně. Na Ždársku kraluje Bohdalov, na Pelhřimovsku kráčí za rychlým návratem do I. B třídy Nový Rychnov, konkurenci na Jihlavsku válcuje Antonínův Důl.

14.11.2016

Velké Meziříčí vyhrálo a přezimuje druhé

Mohelnice, Třebíč – Fotbalisté Velkého Meziříčí zvítězili v předehrávce 16. kola MSFL v Mohelnici, a přezimují tak na skvělém druhém místě.

14.11.2016

Domácí neporazitelnost Velké Bíteše skončila, utnula ji Břeclav

Vysočina – Fotbalisté Velké Bíteše přišli o domácí neporazitelnost. V předehrávaném 16. kola divize D, které uzavřelo podzim, zvítězila na jejich hřišti Břeclav.

11.11.2016

Exdivizní týmy ukazují svou převahu

Vysočina – Podzimní část krajského přeboru je definitivně u konce. Čtrnáct odehraných kol naznačilo ambice jednotlivých týmů pro jarní část soutěže.

10.11.2016

Moravec se v závěru dotáhl na čelo tabulky

Žďársko - Nad krajskými fotbalovými soutěžemi se o tomto víkendu uzavřela voda. Díky jarní předehrávce půjdeme na první mistrovské body až na začátku dubna, kdy soutěže na Vysočině odstartují.

9.11.2016

Měla to být jen výpomoc, teď Simr vstřelil za Meziříčí stý gól

Velké Meziříčí - Původně to měla být jen výpomoc. Na podzim 2011 bylo fotbalové Velké Meziříčí po pěti úvodních zápasech bez bodu přikované na dně divizní tabulky a z tehdy druholigové Jihlavy angažovalo nevyužitého kanonýra Pavla Simra. Už od začátku svého působení potvrzoval pověst, pravidelně vévodil střeleckým statistikám, pomohl k postupu do třetí ligy a o uplynulém víkendu proti Blansku zaznamenal v dresu týmu z města pod dálničním mostem gól číslo sto.

9.11.2016

Maša lkal nad produktivitou, Kubec si naopak přeje, aby už byl konec sezony

Bystřice nad Pernštejnem, Velká Bíteš – Po hodně podobných výsledcích, přesto s úplně jinými pocity, hodnotili 14. kolo moravskoslezské divize D trenéři fotbalistů Bystřice a Velké Bíteše.

8.11.2016

Nová Ves ovládla derby i podruhé v sezoně

Nová Ves u Nového Města na Moravě, Velké Meziříčí – Rozlučka s veleúspěšným podzimem vyšla fotbalistům Nové Vsi na výbornou.

7.11.2016

Dukovany sesadily půlmistra a přezimují na čele tabulky

Vysočina – Změna před dlouhou přestávkou. Fotbalisté Náměště-Vícenic v předehrávce prvního jarního kola doma jen remizovali s Měřínem a přišli o první místo v tabulce skupiny B. Tohoto zaváhání využily Dukovany, které rozmetaly Rapotice a stráví zimní pauzu na špici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies