KŘOVÍ : BUDIŠOV 6:6

Nevídaná přestřelka se strhla na zápase v Křoví. Domácí hráči k utkání přistoupili hodně ofenzivně a na obranu příliš nehleděli. Kupili jednu hrubou chybu za druhou a z šesti inkasovaných branek si jich hned pět „zařídili“ sami. Budišov v poločase vedl 2:1, a když se v 47. minutě trefil Nováček, zdálo se být rozhodnuto. Ale Marošiho krásný kop do šibenice z trestného kopu vrátila Křoví do hry.

Domácí otočili na 4:3 a měli navrch. Jenže další chyby jejich snažení zcela zmařily. Budišov během sedmi minut znovu otočil průběh a šel do vedení 6:4. Infarktový závěr přinesl dvě trefy Tichého, jehož třetí zásah z pokutového kopu znamenal konečnou remízu 6:6. „Dnes byla k vidění hra bez obran. My jsme hořeli v defenzivě a pět gólů jsme Budišovu vyloženě darovali z individuálních chyb. Pro diváky to byl určitě krásný zápas,“ nevěřil svým očím trenér Křoví Martin Šustáček.

Góly: 60. 82. a 90. (třetí z PK) Tichý, 15. a 67. Čejka, 48. Maroši – 47., 74 a 80. Nováček, 19. a 73. Holubář, 6. Dvořák. Rozhodčí: ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Křoví: Karmazín – Klusák (82. Jirásek), Kalvoda, L. Němec, Kružík – M. Němec (72. Roštínský), Maroši, Tichý, Bartošek – Čejka, Šustáček.

BOHDALOV – KOUTY 1:0

Utkání bylo velmi nervózní s tvrdými souboji a řadou faulů. Hosté hrozili rychlými protiútoky, ale žádné větší šance si nevytvářeli. Bohdalovští tvořili hru, ale jejich útoky končili na ofsajdové pasti. Vyrovnané utkání rozhodla kolmice na Křesťana, který šel ze strany sám na brankáře, kterého obstřelil k tyči. Jedinou nebezpečnou střelu hostů vyslal z dvaceti metrů Tenkl v 64. minutě, ale mířila těsně nad. Těsně před koncem viděl druhou žlutou kartu střídající Netoušek, a tak se hosté už na závěrečný tlak nezmohli.

Gól: 57. Křesťan. Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 4:7. ČK: 0:1 (88. Netoušek). Diváci: 250. Poločas: 0:0. Bohdalov: Bílek – Novotný, Štikar, Neuman, Pav. Jaroš – Doležal, Petr Jaroš, Chmelíček (73. Schneider), Musil (79. Kántor) – Zedníček (58. Koukal), Křesťan.

RANTÍŘOV – V. MEZIŘÍČÍ B 3:2

Rantířov šel už ve 4. minutě do vedení, kdy pěknou přímočarou akci zakončil do odkryté branky Kovačík. Poté se ve velkých šancích ocitli Kubík a Kovačík, ale skóre se měnilo až díky hostům. Z penalty vyrovnal Ďurica a vzápětí přidal druhou branku po skvělém průniku Souček. Ve 40. minutě podržel svůj tým Šereda, který zlikvidoval loženku Ďurici, a ve 43. minutě to už bylo 2:2. Kubík využil zaváhání defenzivy po rozehrané standardce, obešel gólmana a neomylně zavěsil.

Po změně stran byl aktivnější Rantířov a z jeho tlaku pramenila vedoucí branka. Hlavičkující Kovačík s pomocí teče jednoho z beků dopravil míč do sítě. A přestože se hosté snažili o korekci, více šancí měli do konce utkání domácí. S proměňováním však byli na štíru, a tak si Rantířov připsal „jen“ hubené vítězství 3:2.

Góly: 4. a 65. Kovačík, 43. Kubík – 29. (PK) Ďurica, 32. Souček. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 4:1. Diváci: 120. Poločas 2:2. V. Meziříčí B: Simandl – Halámek, Střecha, Netolický, Souček (62. Smejkal) – Bouček, Dočkal, Jedlička (70. Horký), Kavka – Vítek, Ďurica.