SVRATKA – H. BOROVÁ 5:0

Domácí premiéru v krajské soutěži rozhodli fotbalisté Svratky během půlhodiny hry. Už ve 3. minutě Kalina našel Bureše, který otevřel skóre zápasu. V 10. minutě přidal druhou branku po kombinační akci Lédl, který se prosadil i za dalších dvanáct minut – 3:0.

Čtvrtou branku zařídil Bureš a na konečných 5:0 uzavřel skóre zápasu po změně stran Tomáš Vítek. „Zcela jednoznačný průběh zápasu, byli jsme jasně lepším týmem, o naší výhře nebylo pochyb. Chtěl bych ocenit naše diváky, kterých přišlo spousta a vytvořili perfektní atmosféru,“ usmíval se po utkání hrající trenér Svratky Petr Moučka.

Utkání divize mezi SK Bystřice nad Perštejnem a FC PBS Velká Bíteš.
Domácí premiéra nováčkovi nevyšla, Bíteš si odvezla všechny tři body

Góly: 3. a 34. Bureš, 10. a 22. Lédl, 53. Vítek. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 1:1. Diváci: 210. Poločas: 4:0. Svratka: P. Moučka – Ondra, Šuhaj, Kalina, Lédl (75. Řádek), T. Vítek, Pech, M. Moučka (60. Kharchenko), J. Mayer, J. Vítek, Bureš (69. Fousek).